Sdílet
Smelly Garlic - česneková kořenící směs 190g

 • Vegetarian
  Vegetarian
 • Vegan
  Vegan
 • SUGAR-FREE
  SUGAR-FREE
 • GLUTEN-FREE
  GLUTEN-FREE

Smelly Garlic - česneková kořenící směs 190g

Výrobce:

Smelly Garlic je luxusní směs praženého česneku, drceného kokosu, chilli a orientálního koření. Jeho výroba je poměrně zdlouhavá a hlavní prim v ní hraje pomalu pražený česnek, který tvoří celých 60% obsahu. Silná koncentrace dělá z této speciální kořenící směsi nezbytnou položku spižírny s každodenním použitím.
Smíchejte lžičku směsi s čerstvým sýrem nebo jogurtem a získáte lahodný dip k zeleninovým salátům, pečínkám či krekrům. Přidávat jej můžete do polévek, dušených jídel, nádivek, omelet, marinád nebo s ním můžete dochucovat pečené houby i zeleninu. Ani Vaše česnečka už nikdy nebude jako dříve! Připravíte s ním také skvělou marinádu na drůbeží masa a přidat ho můžete také do kuskusu, rýže či quinoi. Používat jej můžete zkrátka všude tam, kde je zapotřebí lahodného česnekového polibku.
Neobsahuje žádná umělá barviva ani příchutě. Ručně vyrobeno.

Obsah: 190g

169 Kč

Složení:

česnek (60%), chilli, kokos, slunečnicový olej, sůl, koření.
Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též arašídy, sezamová semena a hořčici.

Recepty: 

Smelly Guacamole Smelly Guacamole
Česnekový kořeněný chléb
Krůta Kiev se Smelly Garlic a kokosem

Krůta Kiev se Smelly Garlic a kokosem 

Poznej svého výrobce:

Swati Biwal, zakladatelka Cheeky Food Co., vyrostla v Indii, v početné rodině čítající 45 členů. Její dědeček byl jedním ze sedmi bratrů a všichni žili v jedné veliké a hlučné domácnosti. Vždy byl důvod k oslavám, ať to byly narozeniny, svatba nebo prostě „jen tak“. Ty se vždy konaly ve formě hostiny, při které se servírovaly ty nejúžasnější domácí dobroty. To jsou nejrannější vzpomínky z dětství paní Swati, které zformovali její postoj k jídlu a jeho společenskému významu. 
Po několika letech v korporátní sféře se Swati rozhodla zanechat práce v technickém oboru, usadit se v Londýně a vychovat zde svoji mladou rodinu. Později, jako matka čtyř dětí, si uvědomila, že jí nezbývá dostatek času na přípravu jídel pro své ratolesti. Aby si práci zjednodušila, začala vyrábět hotové sklenky nakládané zeleniny, čatný a kořeněných směsí, kterými by mohla jednoduše dochucovat rodinná denní jídla. Osvědčily se jí natolik, že se rozhodla své výrobky představit veřejnosti. Testovala je na farmářských trzích v západním Londýně celý jeden rok. Ohlasy na ně byly neskutečně velké. Rozhodla se je tedy pod značkou Cheeky Food Co. uvést na trh. „Hubaté“ sklenky paní Swati jsou 100% přírodní, neobsahují přidaný cukr, žádné konzervanty, ani aditiva.

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena