Sdílet
Akce! Chika´s uzené mandle 140g

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • Vegan
    Vegan
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2633kJ / 637kcal
Tuky 55,6g
       z toho nasycené 4,5g
Sacharidy 17,1g
       z toho cukry 4,7g
Vláknina 9,5g
Bílkoviny 21,8g
Sůl 0,7g
Vitamín E 30,7mg
Magnésium 285mg

Chika´s uzené mandle 130g

Výrobce: Chika´s

Unikátní kombinace severoafrických mandlí a západoafrického koření spolu s delikátní, jemně zauzenou chutí vytváří z Chika´s uzených mandlí jedinečný zob k večernímu mlsání. K jeho výrobě se používají výhradně čerstvé prémiové mandle. Právě čerstvost hlavní suroviny výrazně ovlivňuje křupavost tohoto lahodného snacku a odlišuje Chika´s od ostatních značek. Vysoce výživný snack je bohatý na bílkoviny, vitamín E a magnésium.
Neobsahuje žádná umělá barviva či aromata.

Obsah: 130g

109 Kč

-20 Kč

129 Kč

Složení:

mandle, řepkový olej, (jedlá) sůl, dextróza, rýžová mouka, cukr, sušené kvasnice, sušený kvasnicový extrakt, uzená paprika, černý pepř, sušená cibule (v prášku), sušený česnek (v prášku), uzená příchuť, konzervant: kyselina citrónová. Obsahuje vysoká množství vitamínu E, magnésia a vlákniny.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy

Recepty:

Cizrnové brownies s uzenými mandlemi Cizrnové brownies s uzenými mandlemi

Poznej svého výrobce:

Chika Russell, milující manželka a matka dvou dětí, se po letech vyčerpávající práce v bankovním sektoru rozhodla věnovat tomu, co má nejraději: své rodině a jídlu. Předtím než se s rodiči přestěhovala do Londýna, strávila několik let svého dětství ve vesničce Anambra v jižní Nigérii. V Africe, obklopena milující rodinou, pro kterou bylo jídlo ústředním bodem všeho společenského dění, zažívala pravé africké gurmánské hody, při kterých se pomalu vařené dušené pokrmy, plátky smažených banánů a pečené sladké brambory podávaly s čerstvým ovocem a zeleninou. Každý jedl, co hrdlo ráčí, od ručně vyráběných chipsů až po oříšky všeho druhu, které vesničanky pražily nad otevřeným ohněm. Než Chika uvedla produkty své značky na trh, strávila několik let hledáním těch nejlepších ingrediencí, precizovala a upravovala tradiční recepty a testovala své produktové prvotiny na zvědavých a hladových přátelích. Jejich reakce byla velice pozitivní, a tak dnes Chika svou řadou rukodělných delikátních snacků, které vyrábí v malých sériích, přináší chuť exotiky do západní civilizace.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena