Sdílet
Akce! Ovocný krém s citronem

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Ovocný krém s citronem

Výrobce: Scarlett & Mustard

Sametově jemná krémová lavina intenzivní chutě citrónu je to pravé osvěžení v horkých letních dnech. Lahodný krém má natolik univerzální využití, že si s ním snadno poradíte. Ze skleničky vykouzlíte během pár minut doslova nebeské dezerty, kterými všechny překvapíte. Jednoduše adept na nezbytnou položku každé spižírny.
Je ideální jako náplň do koláčů,  tartaletek, cheesecaků a palačinek. Úžasný je také pro přípravu lehounkého dortu Pavlova. Ochutíte s ním jogurty, milkshaky či lassi. Zkuste ho zamíchat do zakysané smetany nebo šlehačky a získáte lahodnou pěnu na lívance a palačinky. Přimíchejte do krému jen pár čajových lžiček zakysané smetany a získáte skvělou polevu nejen pro zmrzlinové poháry. Můžete ho také mazat na tousty a sladké briošky. 

Obsah: 210 g

98 Kč

-21 Kč

119 Kč

Složení:

cukr, pasterizované celé vejce z volného chovu (vejce), pasterizovaný žloutek z vejce z volného chovu (vejce), máslo (mléko, sůl), koncentrát šťávy z citronu (8%), šťáva z čerstvého citronu (1%), citronová kůra (1%), kyselina citronová, ovocný pektin
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě).

Recepty:

Banánové lívance s tvarohem a marakujovým krémem
Zmrzlinový pohár s ovocným krémem s marakujou a citronem Zmrzlinový pohár s ovocným krémem s marakujou a citronem
Lívance s marakujovou pěnou

Lívance s citronovou pěnou

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena