Sdílet

Ovocný krém s citronem Lemon Curd

Výrobce: Scarlett & Mustard

Sametově jemná krémová lavina intenzivní chutě citrónu je to pravé osvěžení v horkých letních dnech. Lahodný krém má natolik univerzální využití, že si s ním snadno poradíte. Ze skleničky vykouzlíte během pár minut doslova nebeské dezerty, kterými všechny překvapíte. Jednoduše adept na nezbytnou položku každé spižírny.
Lemon Curd je ideální jako náplň do koláčů,  tartaletek, cheesecaků a palačinek. Úžasný je také pro přípravu lehounkého dortu Pavlova. Ochutíte s ním jogurty, milkshaky či lassi. Zkuste ho zamíchat do zakysané smetany nebo šlehačky a získáte lahodnou pěnu na lívance a palačinky. Přimíchejte do krému jen pár čajových lžiček zakysané smetany a získáte skvělou polevu nejen pro zmrzlinové poháry. Můžete ho také mazat na tousty a sladké briošky. 

Obsah: 210 g

139 Kč

Složení:

cukr, pasterizované celé vejce z volného chovu (vejce), pasterizovaný žloutek z vejce z volného chovu (vejce), máslo (mléko, sůl), koncentrát šťávy z citronu (8%), šťáva z čerstvého citronu (1%), citronová kůra (1%), kyselina citronová, ovocný pektin
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě).

Recepty:

Banánové lívance s tvarohem a marakujovým krémem
Zmrzlinový pohár s ovocným krémem s marakujou a citronem Zmrzlinový pohár s ovocným krémem s marakujou a citronem
Lívance s marakujovou pěnou

Lívance s citronovou pěnou

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz