Sdílet
Frog´s dresink s limetkou a chilli

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • Vegan
    Vegan
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1960 kJ / 475 kcal
Tuky 47,4g
       z toho nasycené 3,3g
Sacharidy 11,7g
       z toho cukry 10,0g
Bílkoviny 0,5g
Sůl 0,6g

Dresink s limetkou a chilli

Výrobce: Scarlett & Mustard

Uchvátí svou svěží pikantní chutí a potěší rozmanitostí použití 3v1; dip-dresink-marináda. Jeho základem je kvalitní řepkový olej. Má lehkou konzistenci a lahodnou, perfektně vybalancovou citrusovo pálivou chuť. 
Je neodolatelný jako dip k rozpečenému rustikálnímu chlebu či bagetě jako předkrm. Výborně se hodí pro přípravu krevet. Marinovat s ním můžete také kuře i vepřové maso. 

Obsah: 250 ml

139 Kč

Složení:

řepkový olej, voda, červené chilli papričky (10%), zázvor, cukr, koncentrát limetkové šťávy (6%), koriandr, česnek, limetková kůra (0,7%), sůl, kukuřičný škrob, sorban draselný. 
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě.

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena