Sdílet
Akce! Pecky Peanut - arašídová kořenící směs 110g

 • Vegetarian
  Vegetarian
 • Vegan
  Vegan
 • SUGAR-FREE
  SUGAR-FREE
 • GLUTEN-FREE
  GLUTEN-FREE

Pecky Peanut - arašídová kořenící směs 115g

Výrobce: Cheeky Food Co.

Luxusní a delikátní směs pražených arašíd a orientálního koření. Kořenící směs má lahodnou oříškovou vůni a chuť a okořeníte s ní saláty i další oblíbená jídla. Smíchejte pár lžiček směsi s olivovým olejem a získáte luxusní exotický dresink na salát. Přidat ji můžete do polévek nebo s ní připravte lahodný smetanový či sýrový dip. Výborná je do všech orientálních jídel, hummusu a dipů. 
Směs je vyrobena ručně a neobsahuje žádný přidaný cukr ani žádná aditiva. Je vhodná také pro vegetariány a vegany.

Obsah: 115g

99 Kč

-50 Kč

149 Kč

Složení:

arašídy (98%), sůl, koření.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě.
Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy, sezamová semena a hořčici. 

Recepty:

Krůta Kiew se Smelly Garlic, kokosem a Pecky Peanut Krůta Kiev se Smelly Garlic, kokosem a Pecky Peanut
Restovaná zelenina s kuřecím masem a Pecky Peanut Restovaná zelenina s kuřecím masem a Pecky Peanut
Toast de luxe Toast de luxe

Poznej svého výrobce:

Swati Biwal, zakladatelka Cheeky Food Co., vyrostla v Indii, v početné rodině čítající 45 členů. Její dědeček byl jedním ze sedmi bratrů a všichni žili v jedné veliké a hlučné domácnosti. Vždy byl důvod k oslavám, ať to byly narozeniny, svatba nebo prostě „jen tak“. Ty se vždy konaly ve formě hostiny, při které se servírovaly ty nejúžasnější domácí dobroty. To jsou nejrannější vzpomínky z dětství paní Swati, které zformovali její postoj k jídlu a jeho společenskému významu. 
Po několika letech v korporátní sféře se Swati rozhodla zanechat práce v technickém oboru, usadit se v Londýně a vychovat zde svoji mladou rodinu. Později, jako matka čtyř dětí, si uvědomila, že jí nezbývá dostatek času na přípravu jídel pro své ratolesti. Aby si práci zjednodušila, začala vyrábět hotové sklenky nakládané zeleniny, čatný a kořeněných směsí, kterými by mohla jednoduše dochucovat rodinná denní jídla. Osvědčily se jí natolik, že se rozhodla své výrobky představit veřejnosti. Testovala je na farmářských trzích v západním Londýně celý jeden rok. Ohlasy na ně byly neskutečně velké. Rozhodla se je tedy pod značkou Cheeky Food Co. uvést na trh. „Hubaté“ sklenky paní Swati jsou 100% přírodní, neobsahují přidaný cukr, žádné konzervanty, ani aditiva.

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena