Sdílet
Chilli džem s cherry rajčátky

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • Vegan
    Vegan
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 567kJ / 134kcal
Tuky 0,3g
       z toho nasycené 0,1g
Sacharidy 31,7g
       z toho cukry 31,0g
Bílkoviny 0,9g
Sůl 0,02g

Chilli džem s cherry rajčátky

Výrobce: Scarlett & Mustard

Tento skvěle chuťově vybalancovaný čili džem Vás uchvátí svou svěží a současně pikantní chutí. Chladivý základ lahodného tomata plné chuti doprovázený pikantním chilli vytváří perfektně vyladěnou chuťovou kombinaci nejen pro letní pohoštění. Chilli džem je výborný jako studená omáčka k masům i studeným masovým a sýrovým mísám, do těstovin. Používat ho můžete také jako přísadu do marinád. Výborně se hodí ke klobáskám, do burgerů a dalších masových jídel či omáček.

Obsah: 200g

159 Kč

Složení:

červená paprika, cukr, cherry rajčata, vinný ocet z červených hroznů, voda, zázvor, česnek, červené chilli papričky (1,7%).

Recepty:

Spaghetti Bolognese s Billy´s Chilli Jam Spaghetti Bolognese s Chilli Jam Billy´s Champion
Chřestová frittata s Billy´s Chilli Jam Chřestová frittata s Chilli Jam Billy´s Champion

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz