Sdílet
Marmeláda z červené cibule

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • Vegan
    Vegan
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 706,28kJ / 168,8kcal
Tuky 0,12g
       z toho nasycené 0,0g
Sacharidy 41,4g
       z toho cukry 39,64g
Vláknina 0,89g
Sůl 0,24g

Marmeláda z červené cibule

Výrobce: Scarlett & Mustard

Lahůdková červená cibulka v podobě sladké marmelády představuje úžasně bohatou a intenzivní chuť. Výborně se hodí na přípravu kanapek, k sýrům, ke grilovaným masům a zelenině, do burgerů a nejrůznějších teplých i studených sandwichů. Připravíte s ní například ale také i luxusní salátový dresink. Mlsat ji můžete i jen tak samotnou.

Obsah: 200g

159 Kč

Složení:

červená cibule (53%), muscovado cukr, vinný ocet z červených hroznů, citronová šťáva, pomerančová kůra, drcený černý pepř, mořská sůl.

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz