Sdílet
Dresink s mákem a balsamikem The Colonel´s Poppy Seed
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2543 kJ / 615 kcal
Tuky 57,3g
       z toho nasycené 4,6g
Sacharidy 23,5g
       z toho cukry 10,9g
Bílkoviny 1,5g
Sůl 1,4g

Dresink s mákem a balsamikem The Colonel´s Poppy Seed

Výrobce: Scarlett & Mustard

Tento skvěle chuťově vybalancovaný dresink Vás uchvátí svou svěží a ovocnou chutí a potěší rozmanitostí použití 3v1; dip-dresink-marináda. Jeho základem je kvalitní řepkový olej. Nasládlá chuť balsamikového octa a lehce pikantní dijonské hořčice doprovázené zajímavým vizuálním efektem makových semínek vytváří jedinečnou a velmi neobvyklou chuťovou kombinaci nejen pro letní pohoštění. Kůra z čerstvých pomerančů dodává dresinku exotickou, jemně ovocnou příchuť a zahalí každý salátek do příjemně sladké ovocné chuti. Dresink je výborný v letních zeleninových i ovocných salátech nebo v jejich kombinaci. Díky obsahu balsamika se také skvěle hodí na jahody a melouny. Výtečně doplňuje i masové pokrmy, jako jsou pečínky a studené masové nářezy. Používat jej můžete také jako dip a marinádu.

Obsah: 250 ml

139 Kč

Složení:

řepkový olej, vinný ocet z bílých hroznů, balsamikový ocet, med, pomerančová kůra, dijonská hořčice (voda, hořčičné semínko, ocet lihový, sůl), třtinový cukr, hořčice (prášek), citronová šťáva, maková semínka (1%), mořská sůl. Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě

Recepty:

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena