Sdílet
Gourmet Popcorn Karamel, kokos a skořice 90g
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2189 kJ / 523 kcal
Tuky 28,1g
       z toho nasycené 19,8g
Sacharidy 63,3g
       z toho cukry 37,3g
Bílkoviny 4,3g
Sůl 2,2g

Gourmet Popcorn Karamel, kokos a skořice 80g

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Nejprve ucítíte sladkou karamelovou vůni. Pak přijde lahodný požitek z křupnutí, doprovázený chutí sladkého karamelu, následovaný delikátní chutí saigonské skořice a směsi exotického koření. Svěží kokosový finish zakončuje tento perfektně vybalancovaný chuťový ohňostroj.
Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty. Je vhodný pro vegetariány.
Smíte ho mlsat jen tak, skvělý je však také jako snack k lahodnému vínu či sektu, čaji či kávičce.

Obsah: 80 g

115 Kč

Složení:

kukuřice, cukr, máslo (mléko), kukuřičný sirup, sušený kokos (13%), skořice, muškátový oříšek, kypřidlo. Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam.

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena