Sdílet
Gourmet Popcorn Javorový sirup a pražené pekanové ořechy 80g
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2353 kJ / 564 kcal
Tuky 35,9g
       z toho nasycené 14,5g
Sacharidy 55,6g
       z toho cukry 39,7g
Bílkoviny 4,7g
Sůl 0,71g

Gourmet Popcorn Javorový sirup a pražené pekanové ořechy 80g

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Nejprve přichází vůně. Z jediného kousku vychází aroma mísící voňavý javorový sirup, karamel a ořechy. Pak přichází lahodný požitek z křupnutí, a nakonec celá škála chutí. Napřed se na jazyku rozplyne sladká karamelová chuť následovaná výraznější chutí javorového sirupu. Chuťový ohňostroj zakončuje lahodná chuť pražených pekanových ořechů. Pravý požitek pro všechny smysly.
Je skvělý ke kávě a čaji, jedinečný jako posyp na zmrzlinové poháry a originální ozdoba na dorty a další sladké dobroty.
Neobsahuje konzervanty ani umělé příchutě či barviva.

Obsah: 80 g

115 Kč

Složení:

kukuřice, cukr, máslo (mléko), pražené pekanové ořechy (25%), javorový sirup (15%), kukuřičný sirup, přírodní javorová příchuť, kypřidlo. Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam.

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena