Sdílet
Tuareg čaj
  • Vegetarian
    Vegetarian

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 85 kJ / 20 kcal
Tuky 0,1g
Sacharidy 5g
       z toho cukry 5g
Bílkoviny 0,1g
Sůl 0,02g

Tuareg čaj

Výrobce:

Tuareg je čajem severoafrického berberského kočovného kmene Tuaregů připravovaný z lístků čínského zeleného Perlového čaje a marocké máty Nana. Jemná svěží chuť máty v kombinaci se zeleným čajem je prvotřídní vzpruhou v horkých letních dnech. Čaj je jen mírně doslazený a v rodině True Tea je novinkou roku 2015.

Obsah: 330 ml

35 Kč

Složení:

Tradičně připravený čaj Tuareg (směs zeleného Perlového čaje a marocké máty Nana), glukózový sirup, regulátor kyselosti: kyselina citronová, antioxidant: kyselina askorbová. Obsahuje kofein.

Poznej svého výrobce:

Bývalý investiční bankéř Vašek Binar a právník Michal Hora se seznámili v lavicích anglického gymnázia v Olomouci, odkud jejich společné dospívání pokračovalo na studiích v Praze, kde následně začali pracovat. Ve volném čase hojně cestovali a na svých cestách se seznámili s nejrozličnějšími čajovými kulturami. Zjistili, že čaje jsou hned po vodě nejčastěji konzumovaným nápojem na světě, a jsou též nejstaršími funkčními nápoji. V různých koutech světa si zvykli využívat osvěžení a benefitů, které čaje poskytují. Jak ubývalo času na cesty a přibývalo hodin strávených v práci, začali hledat čajové produkty, které by jim poskytly to, na co jsou zvyklí a to ideálně v pohodlné formě v lahvi. Vyzkoušeli spousty ledových čajů, ale neobjevili kvalitní poctivě vařený čaj bez konzervačních látek. Tak se zrodil nápad vařit a nabídnout lidem čaje vlastní.
True Tea jsou ledové čaje vařené z poctivé dávky vybraných lístků nejvyšší kvality, a to tradiční cestou dle původních receptur a připravované přirozeným způsobem. Při přípravě True Tea se striktně dodržuje doba louhování tak, aby každá lahvička obsahovala přesně to, co má kvalitní čaj mít. True Tea jsou baleny ve skle, které umožňuje dostat lahodné čaje k zákazníkům bez jakékoli chemie.

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena