Sdílet
Risotto se zrající šunkou
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Risotto se zrající šunkou

Výrobce: Pasta Culinaria

Luxusní expresní risotto je výborné jako příloha ke steakům i jako samostatné jídlo. Kvalitní italská rýže arborio, výběrová zrající šunka a směs bylinek zaručují dokonalý gourmet zážitek. Z balení připravíte 2-3 porce této speciality. Lahodné risotto nezapomeňte doplnit kouskem másla a parmazánem.

Obsah: 197g

95 Kč

Složení: 

italská rýže Arborio Scotti 170g, sušená zrající šunka 10g, sušená cibule 7g, sušená petržel 2g, sušený česnek 2g, sušená mrkev 2g, sušený celer 2g, sušený rozmarýn 1g, sušený tymián 1g.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě

Poznej svého výrobce:

Psal se rok 2011, kdy Janu Řepovi a jeho kolegům, majitelům značky Pasta Culinaria, nabídla kamarádka starší stroj na výrobu těstovin. Její nabídku přijali, aniž by tušili, co s ním. Nejprve zkoušeli vyrobit těstoviny ze surovin dostupných v České Republice, ale výsledek nebyl uspokojivý. Vyjeli tedy za hranice, do Itálie, jezdili, sháněli a vyptávali se ... až dorazili do oblasti Perugie k mlýnu Molitoria Umbra s dlouholetou tradicí v pěstování a zpracování tvrdozrnné pšenice. Majitelka mlýna je ohromila. Nabídla jim, že semolinovou mouku, kterou potřebují, nechá na zakázku umlít a na zpáteční cestu je vybavila důležitými radami. Tak začal šéfkuchař Jan Řepa a jeho tým experimentovat s výrobou těstovin. Jako v každé výrobě, i Jan Řepa vyvíjel produkty stylem pokus - omyl, než se dostavily první, relativně uspokojivé výsledky. Věděli jak těstoviny vyrobit, co je k tomu potřeba, jak dlouho mají těstoviny sušit, ale netušili, jakým způsobem těstoviny ochutit tak, aby byly zcela jedinečné a výrazné chuti. Vsadili tedy na použití kvalitních čerstvých surovin od místních dodavatelů a farmářů v nejvyšší kvalitě. Představy a snyo kvalitní pastě se začaly naplňovat. Dnes vyrábí těstoviny v mnoha příchutích, několika druzích mouky a produktových řadách. Neustále doplňují a rozšiřují nabídku o nové produkty. Věří, že vše, co dělají, dělají na 100% a s láskou.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena