Sdílet
Risotto s liškami
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • Vegan
    Vegan
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Risotto s liškami

Výrobce: Pasta Culinaria

Luxusní expresní risotto je výborné jako příloha ke steakům i jako samostatné jídlo. Kvalitní italská rýže arborio, výběrové lišky a směs bylinek zaručují dokonalý gourmet zážitek. Z balení připravíte 2-3 porce této speciality. Lahodné risotto nezapomeňte doplnit kouskem másla a parmazánem.

Obsah: 190g

95 Kč

Složení: 

italská rýže Arborio Scotti 170g, sušená cibule 7g, sušené lišky obecné (houba) 5g, sušená petržel 2g, sušený česnek 2g, sušená mrkev 2g, sušený celer 2g. 
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě.

Poznej svého výrobce:

Psal se rok 2011, kdy Janu Řepovi a jeho kolegům, majitelům značky Pasta Culinaria, nabídla kamarádka starší stroj na výrobu těstovin. Její nabídku přijali, aniž by tušili, co s ním. Nejprve zkoušeli vyrobit těstoviny ze surovin dostupných v České Republice, ale výsledek nebyl uspokojivý. Vyjeli tedy za hranice, do Itálie, jezdili, sháněli a vyptávali se ... až dorazili do oblasti Perugie k mlýnu Molitoria Umbra s dlouholetou tradicí v pěstování a zpracování tvrdozrnné pšenice. Majitelka mlýna je ohromila. Nabídla jim, že semolinovou mouku, kterou potřebují, nechá na zakázku umlít a na zpáteční cestu je vybavila důležitými radami. Tak začal šéfkuchař Jan Řepa a jeho tým experimentovat s výrobou těstovin. Jako v každé výrobě, i Jan Řepa vyvíjel produkty stylem pokus - omyl, než se dostavily první, relativně uspokojivé výsledky. Věděli jak těstoviny vyrobit, co je k tomu potřeba, jak dlouho mají těstoviny sušit, ale netušili, jakým způsobem těstoviny ochutit tak, aby byly zcela jedinečné a výrazné chuti. Vsadili tedy na použití kvalitních čerstvých surovin od místních dodavatelů a farmářů v nejvyšší kvalitě. Představy a snyo kvalitní pastě se začaly naplňovat. Dnes vyrábí těstoviny v mnoha příchutích, několika druzích mouky a produktových řadách. Neustále doplňují a rozšiřují nabídku o nové produkty. Věří, že vše, co dělají, dělají na 100% a s láskou.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena