Sdílet

Marmelády s příběhem Džem Extra Borůvky Čokoláda

Výrobce: Hana Šindlerová - Marmelády s příběhem

Delikátní kombinace zralých borůvek a tmavé čokolády Lindt 70% představuje sofistikovanou a neodolatelnou chuťovou kombinaci, která uspokojí každého gurmeta. Již samo delikátní borůvkovo-čokoládové aroma vybízí k ochutnání. Bohatá sametová chuť s čokoládovými podtóny si doslova podmaní vás i vaše chuťové buňky. Zaručujeme, že už nikdy nebudete chtít žádný jiný borůvkový džem! Výborný je na domácím pečivu nebo jen tak na lžičku, neodolatelný je ale také na vanilkové zmrzlině.
Prémiový džem je vyráběn ručně, výhradně z čerstvého zralého ovoce a dalších ingrediencí prvotřídní kvality. Neobsahuje žádná umělá aditiva a ani kyselinu citronovou, nýbrž jen čerstvě vylisovanou citronovou šťávu, což odlišuje džemy paní Hany od ostatních značek. 

Obsah: 205g

159 Kč

Složení:

borůvka 137g-65g,/100g-65%, cukr 68g-32g/100g-32%, 70% Lindt čokoláda 2,8g-1,3g/100g-1,3%, čerstvě lisovaná citronová šťáva, 100% přírodní pektin.

Poznej svého výrobce:

Počátky příběhu marmelád Hany Schindlerové lze spatřit již v jejím mládí, kdy celé dny trávila s babičkou a dědou na zahradě, trhali ovoce, které hned zpracovávali, přes zimu pili šťávu z černého rybízu a na Vánoce mlsali „babiččinu rybízovou“. Uplynulo pár let a z holčičky se stala dáma, která začala hodně cestovat. Evropa, Blízký Východ, Karibik, Indonésie, Afrika… Ať již cesty byly její pracovní či soukromé, vždy je měla spojeny s jídlem. Po pěti letech strávených v Německu se vrátila zpět do Čech. Již za svého pobytu tam začala koketovat s myšlenkou, že začne s vlastní produkcí marmelád a delikates, ale až smutný příběh, na jehož konci je ona, matka samoživitelka, její dvě malé děti a neplánovaný návrat do domoviny, ji vyburcoval k odhodlání jít na trh s vlastní kůží a vlastními produkty. Předtím dlouho váhala, ale rodina, přátelé - ti všichni ji začali přemlouvat, aby umožnila i ostatním ochutnat svoje dobroty a dovolila jim zakoupit si je během celého roku. Záhy si také uvědomila, že objevila skutečnou díru na českém trhu, neboť sehnat například malinovou marmeládu, která voní létem, lesem a na sluníčku dozrálou malinou nebo marmeládu k sýrům, která není přeslazená, má ovocný základ a je vhodně kořeněná, či arabské mátovo-koriandrové pesto, po jehož otevření se cítíte jako na arabském suku, bylo v té době prakticky nemožné. Jídlo je nedílnou součástí života Hany Šindlerové, každou volnou chvíli je na trhu nebo v kuchyni, po večerech čte kuchařky, z cest vozí pravou vanilku, ceylonskou skořici, africkou kávu i japonský čaj. Baví ji kombinovat, vymýšlet nové, často netradiční chutě.

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena