Sdílet
Kečup z červené řepy

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • Vegan
    Vegan
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 425kJ / 103kcal
Tuky 2,9g
       z toho nasycené 0,5g
Sacharidy 17,0g
       z toho cukry 15,7g
Vláknina 0,8g
Bílkoviny 0,8g
Sůl 1,4g

Kečup z červené řepy ORIGINAL

Výrobce: The Foraging Fox

Kečup The Foraging Fox je 100% přírodní, zdravá alternativa klasického kečupu, která jej však chutí i množstvím prospěšných látek daleko předčí. Je vyroben z přirozeně sladké červené řepy, jablek a tajného mixu koření. 
Má nespočetně mnoho použití a pochutnávat si na něm můžete od rána do večera. Ráno je výborný k míchaným vajíčkům, omeletám a do sendviče se slaninou či sýrem. Dejte si skvělý brunch nebo oběd – teplý quiche se salátem či báječné rizoto. Lahodný je také jako omáčka na toustu s avokádem a krevetami. Skvělý je také ke steakům, klobásám a do burgerů.
Neobsahuje umělá dochucovadla ani alergeny.

Obsah: 255g

129 Kč

Složení:

jablka, červená řepa (37%), vinný ocet z červených hroznů, zlatý granulovaný (třtinový) cukr, olivový olej, mořská sůl, koření. 

Recepty:

Marinovaný losos se salátem s quinoou a cizrnou Marinovaný losos se salátem s quinoou a cizrnou
Risotto s kečupem z červené řepy Risotto s  omáčkou z červené řepy
Hot dog s kečupem z červené řepy Hot dog s kečupem z červené řepy

Poznej svého výrobce:

Poté, co Frankie Fox, jedna ze zakladatelek značky Foraging Fox, zanechala své práce ve městě, aby se mohla více věnovat svým dětem, rozhodla se navázat na své zážitky z idylického dětství prakticky. Jako dítě trávila spoustu času venku s otcem objevováním světa rostlin a hub a v kuchyni s matkou vyvařováním a zavařováním úrody z domácí zahrady. Na své vlastní zahrádce tak začala pěstovat všechny možné plodiny určené k domácí spotřebě a během toho pro ně hledala ideální způsob konzervace. Nejúrodnější z výpěstků, jablka a červená řepa, se staly základem pro vznik jedinečného domácího kečupu. Netradiční kombinace vznikla při domácím kuchyňském projektu, kdy Frankie spolu se svými dětmi vymýšlela, co všechno by se dalo z červené řepy vyrobit, aby chutnala i jim. Po tříletém intenzivním vývoji produktu uvedla Frankie spolu se svou bývalou kolegyní a nynější společnicí, Desiree Parker, lahodného fialového krasavce v roce 2014 na trh pod značkou Foraging Fox. Název byl přitom inspirován skutečnou „liškou na lovu“, otcem Frankie, Rolandem Foxem, který objevování a „lovu“ krásných rostlin a hub zasvětil celý život. A tak se ze zážitků z dětství a z koníčku v dospělosti stalo pro obě zakladatelky značky seriózní povolání.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena