Sdílet
Prodej! Lilková pasta s bazalkou

 • Vegetarian
  Vegetarian
 • Vegan
  Vegan
 • SUGAR-FREE
  SUGAR-FREE
 • GLUTEN-FREE
  GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 498 kj / 119 kcal
Tuky 8,0g
       z toho nasycené 1,0g
Sacharidy 12,0g
       z toho cukry 8,0g
Vláknina 2,0g
Bílkoviny 2,0g
Sůl 0,45g

Pasta z grilovaných paprik s chilli

Výrobce: Olive Branch

Lahodná pasta z grilovaných paprik doplněná na slunci sušenými rajčaty a velmi mírně pikantním chilli dotykem má delikátní zauzenou chuť. Pyšní se nízkým počtem kalorií a cukrů. Je zdravou alternativou pomazánek do sendvičů a toustů, je skvělá na marinování kuřecího masa, na přípravu grilovaného kozího sýra, do omelet, těstovin a jako studená přílohová omáčka ke grilovaným masům a zelenině.
Delikatesa neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervanty. Neobsahuje přidaný cukr ani lepek. Je vhodná také pro vegany.

Obsah: 190g

99 Kč

-20 Kč

119 Kč

Složení:

červená paprika (64%), sušená rajčata, extra panenský olivový olej, sůl, slunečnicový olej, chilli (0,1%).
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě. Může obsahovat stopy mléka, ořechů, hořčice.

Poznej svého výrobce:

Olive Branch, což anglicky znamená větev olivovníku, založila v roce 2011 paní Maria Koinaki původem z Kréty. Jako většina kréťanů, i její rodina vlastnila olivové háje, a jako dítě se Maria také vždy účastnila ručních olivových sklizní. Právě olivobraní je jedna z jejích nejšťastnějších vzpomínek na dětství. Maria vzpomíná, jak se v době sklizně každé ráno před úsvitem vydávala spolu s bratrem a otcem do olivových hájů, kde celé dny setřásali pomocí dřevěných klacků do plachet, a následně ručně přebírali tuny oliv.
Krátce po té, co Maria dokončila studia v Řecku, se přestěhovala do Velké Británie a začala studovat obchodní management. Každou zimu jí maminka posílala zásilku plnou lahví čerstvého olivového oleje a její spolužačky žadonily, aby si od ní mohly zlatavězelený poklad odkoupit. Marii se brzy zastesklo po chuti krétských oliv, bylinek a dalších lokálních specialit, které ji doprovázely celé dětství. Začala tedy s dovozem těchto pochoutek pro svou vlastní potřebu a k potěšení celé rodiny i přátel. Časem zjistila, že kreativní kombinací krétských surovin dokáže vytvořit velice originální chutě. Takto vzniklé variace na krétské téma se staly později předlohou skutečných produktů, které uvedla se svým partnerem Kamilem v roce 2011 na trh pod značkou Olive Branch. Název značky vznikl jako vzpomínka na Mariino dětství, ze kterého jí utkvěla v mysli nezapomenutelná vzpomínka na olivové větvičky, pohupující se ve výšce proti blankytnému řeckému nebi.
Maria tak přeměnila domácí olivový olej z hájů svého otce v úspěšnou značku s širokým spektrem specialit. Od vzniku Olive Branch se výroba rozrostla o řadu dalších produktů a zahrnuje tapenády, ochucené vinné octy a samozřejmě také inovativní sladkůstku z oliv, fíků a mandlí, která již získala řadu ocenění v Anglii i jiných zemích.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena