Sdílet
Akce! Koktejlové krekry se špenátem a celerovým semínkem

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • Vegan
    Vegan

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1579kJ / 371kcal
Tuky 1,5g
       z toho nasycené 0,2g
Sacharidy 76,4g
       z toho cukry 1,8g
Vláknina 3,6g
Bílkoviny 11,5g
Sůl 1,7g

Koktejlové krekry se špenátem a celerovým semínkem

Výrobce: Cradoc´s Savoury Biscuits

Zdravě vyhlížející a špenátem pihovaté křupavé krekry bez přídavku tuku. Výtečné k hummusu, zeleninovým pomazánkám, sýrovým dipům i zvěrinovým terinám. Vytvoříte z nich křupavé kanapky a ozdobíte je nejrůznějšími delikatesami. Jsou výborné k vyzrálému Cheddar sýru nebo jen tak samotné.
Krekry jsou vyrobené v pekárně poháněné solární energií.
Neobsahují konzervanty ani umělé příchutě či barviva.

Obsah: 80 g

74 Kč

-15 Kč

89 Kč

Složení:

Obohacená pšeničná mouka (pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin), špenát (17%), sůl, celerová semínka.   
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Výrobek může obsahovat stopy mléka, ořechů a sezamových semen. 

Poznej svého výrobce:

Za značkou Cradoc’s Savoury Biscuits založenou v r. 2010 stojí skvěle sehrané rodinné duo, matka s dcerou, Allie a Ella Thomasovi. Úspěch své “milované” značky (Cradoc je welšské chlapecké jméno a znamená “milovaný“) vnímají nejen jako výsledek usilovné práce a píle, kterou věnovali vývoji lahodných koktejlových krekrů, ale především vroucí lásky mezi matkou a dcerou. Tento milostný příběh se odehrává na rodinné farmě v podhůří Brecon Beacons, v jihovýchodním Walesu, kde se výrobky vyrábějí ve vlastní rukodělné pekárně. Při výrobě dámy využívají jen čerstvé suroviny, které si samy pěstují, a další nezbytné ingredience pochází pouze z lokální řemeslné produkce. V krekrech jsou však, jak říkají dámy, ještě i jiné důležité „suroviny“: spousta zpěvu, tance a smíchu, které se do nich „přimíchaly“ v procesu výroby. V současné době dodává Cradoc´s své výtečné krekry do vybraných obchůdků v celé Anglii.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena