Sdílet
Akce! Koktejlové krekry s červenou řepou a česnekem
  • Vegetarian
    Vegetarian

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1398kJ / 332kcal
Tuky 9,7g
       z toho nasycené 3,8g
Sacharidy 50,4g
       z toho cukry 1,0g
Vláknina 2,2g
Bílkoviny 7,5g
Sůl 1,2g

Koktejlové krekry s červenou řepou a česnekem

Výrobce: Cradoc´s Savoury Biscuits

Ostýchavě uzarděné lahodné křupavé krekry jsou lehce ovoněné na pánvi zlehka opečeným česnekm a chuťově doladěné bílým pepřem. Pokuste se je nezhltnout na posezení, pěkně se o ně podělte.
Výborně se hodí k hummusu, paštikám, jogurtovým a sýrovým dipům. Vytvoříte z nich křupavé kanapky a ozdobíte je nejrůznějšími delikatesami. Jsou výborné i k sýru nebo jen tak samotné.
Krekry jsou vyrobené v pekárně poháněné solární energií.
Neobsahují konzervanty ani umělé příchutě či barviva.

Obsah: 80 g

69 Kč

-20 Kč

89 Kč

Složení:

Obohacená pšeničná mouka (pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin), červená řepa (37%), nesolené máslo (mléko), jablečná šťáva, česnek, sůl, bílý pepř.   
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Výrobek může obsahovat stopy celeru, ořechů, sezamových semen. 

Poznej svého výrobce:

Za značkou Cradoc’s Savoury Biscuits založenou v r. 2010 stojí skvěle sehrané rodinné duo, matka s dcerou, Allie a Ella Thomasovi. Úspěch své “milované” značky (Cradoc je welšské chlapecké jméno a znamená “milovaný“) vnímají nejen jako výsledek usilovné práce a píle, kterou věnovali vývoji lahodných koktejlových krekrů, ale především vroucí lásky mezi matkou a dcerou. Tento milostný příběh se odehrává na rodinné farmě v podhůří Brecon Beacons, v jihovýchodním Walesu, kde se výrobky vyrábějí ve vlastní rukodělné pekárně. Při výrobě dámy využívají jen čerstvé suroviny, které si samy pěstují, a další nezbytné ingredience pochází pouze z lokální řemeslné produkce. V krekrech jsou však, jak říkají dámy, ještě i jiné důležité „suroviny“: spousta zpěvu, tance a smíchu, které se do nich „přimíchaly“ v procesu výroby. V současné době dodává Cradoc´s své výtečné krekry do vybraných obchůdků v celé Anglii.

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena