Sdílet
Koktejlové krekry se sýrem Cheddar a cibulovým chutney
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2039kJ / 483kcal
Tuky 12,4g
       z toho nasycené 4,4g
Sacharidy 80,0g
       z toho cukry 3,1g
Vláknina 4,5g
Bílkoviny 13,6g
Sůl 1,5g

Koktejlové krekry se sýrem Cheddar a cibulovým chutney

Výrobce: Cradoc´s Savoury Biscuits

Luxusní a extra křupavé krekry výrazné sýrové chuti zralého Cheddar sýru v kombinaci s lahodným cibulovým čatní jsou dokonalým společníkem sýrů a vín. Pokuste se je nezhltnout na posezení, pěkně se o ně podělte.
Vytvoříte z nich křupavé kanapky a ozdobíte je nejrůznějšími delikatesami. Jsou výborné i k sýru nebo jen tak samotné.
Krekry jsou vyrobené v pekárně poháněné solární energií.
Neobsahují konzervanty ani umělé příchutě či barviva.

Obsah: 80 g

89 Kč

Složení:

Obohacená pšeničná mouka (pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin), sýr Cheddar (mléko), cibulové čatní (cibule, mrkev, cuketa, květák, tuřín, rajčatové pyré, sladový ocet, (pšenice), datle, kukuřičná škrob, jablko, sůl, citronová šťáva, koření, česnek), cibule, řepkový olej, černý pepř.  
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Výrobek může obsahovat stopy celeru, ořechů, sezamových semen. 

Poznej svého výrobce:

Za značkou Cradoc’s Savoury Biscuits založenou v r. 2010 stojí skvěle sehrané rodinné duo, matka s dcerou, Allie a Ella Thomasovi. Úspěch své “milované” značky (Cradoc je welšské chlapecké jméno a znamená “milovaný“) vnímají nejen jako výsledek usilovné práce a píle, kterou věnovali vývoji lahodných koktejlových krekrů, ale především vroucí lásky mezi matkou a dcerou. Tento milostný příběh se odehrává na rodinné farmě v podhůří Brecon Beacons, v jihovýchodním Walesu, kde se výrobky vyrábějí ve vlastní rukodělné pekárně. Při výrobě dámy využívají jen čerstvé suroviny, které si samy pěstují, a další nezbytné ingredience pochází pouze z lokální řemeslné produkce. V krekrech jsou však, jak říkají dámy, ještě i jiné důležité „suroviny“: spousta zpěvu, tance a smíchu, které se do nich „přimíchaly“ v procesu výroby. V současné době dodává Cradoc´s své výtečné krekry do vybraných obchůdků v celé Anglii.

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena