Sdílet
Prodej! Valentýnský Gourmet Popcorn Bílá čokoláda a Jahody 80g ONA
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2075 kJ / 498 kcal
Tuky 29,7g
       z toho nasycené 18,4g
Sacharidy 58,2g
       z toho cukry 34,8g
Bílkoviny 3,5g
Sůl 0,5g

Gourmet Popcorn Bílá čokoláda a Jahody 80g

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Nejprve ucítíte sladkou čokoládovou vůni. Pak přijde lahodný požitek z křupnutí, doprovázený chutí sladké belgické čokolády, následovaný delikátní chutí šťavnatých jahůdek. Perfektně vybalancovaný chuťový ohňostroj!
Lahůdka neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty. Je navíc bezlepková a vhodná pro vegetariány.
Smíte ji mlsat jen tak, skvělá je však také jako topping na zmrzlinu, dorty a další dezerty.

Obsah: 80 g

115 Kč

Složení:

kukuřice, cukr, máslo (mléko), bílá čokoláda (19%) (cukr 46,5%, kakaové máslo 29,5%, sušené plnotučné mléko 23,5%, sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma), kukuřičný sirup, jahodové kousky (4%) (jahodové pyré 92%, fruktózo-glukózový sirup, pektin), sušené jahody, přírodní jahodová příchuť, kypřidlo.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam.

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena