Sdílet
Gourmet Popcorn Bílá čokoláda a madagaskarská vanilka 80g
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2227 kJ/533 kcal
Tuky 30,5g
       z toho nasycené 20,0g
Sacharidy 60,5g
       z toho cukry 37,0g
Bílkoviny 4,1g
Sůl 0,75g

Gourmet Popcorn Bílá čokoláda a madagaskarská vanilka 80g

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Nejprve přichází dokonalý požitek z vůně. Chuť delikátní bílé bíelgické čokolády spolu s voňavou a lahodnou vanilkou plně uspokojí vaše smysly. Nejprve ucítíte sladkou čokoládu a výraznou vanilku. Pak přijde lahodný požitek z křupnutí, doprovázený chutí krémové čokolády. Vanilkový závoj smyslně zakončuje tento perfektně vybalancovaný chuťový ohňostroj. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty. Je navíc bezlepkový a vhodný pro vegetariány.
Smíte ho mlsat jen tak. Skvělý je k dobré kávě, i jako originální topping na zmrzlinové poháry a nejrůznější dezerty. 

Obsah: 80 g

115 Kč

Složení:

kukuřice, cukr, máslo (mléko), bílá čokoláda (16%) (cukr 46,5%, kakaové máslo 29,5%, sušené plnotučné mléko 23,5%, sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma), kukuřičný sirup, prášek z madagaskarské vanilky, kypřidlo. 
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam.

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz