Sdílet
Karamelový krém Sticky Toffee (dvojitý karamel)

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2275kJ / 545kcal
Tuky 35,7g
       z toho nasycené 22,3g
Sacharidy 59,6g
       z toho cukry 59,6g
Bílkoviny 1,2g
Sůl 0,7g

Karamelový krém Sticky Toffee (dvojitý karamel)

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Lahodná karamelová omáčka husté hedvábné konzistence plně uspokojí vaše smysly. Výjimečný krém je vyroben z té nejlepší smetany deluxe. Tekuté smetanové karamely prvotřídní chuti!
Výborně se hodí jako pomazánka na palačinky a vafle nebo jako prémiový toping na zmrzlinové poháry. Mlsat ho smíte ale i jen tak po lžičkách.

Obsah: 230g

189 Kč

Složení:

smetana (mléko), (50%), zlatý sirup, cukr, mořská sůl.  
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam. 

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz