Sdílet

Trio ovocných krémů v oranžovém balení

Výrobce: Scarlett & Mustard

Trio luxusních ovocných krémů v příchutích Marakuja-Citron, Černý rybíz-badyán a Rebarbora-Vanilka. Ze skleniček v mžiku vykouzlíte doslova nebeské dezerty, kterými všechny překvapíte.
Krémy se hodí do jogurtů, zakysaných smetan, milkshakeů, šlehaček, tvarohů, do těst, do zmrzlin. Můžete jimi ozvláštnit také klasické palačinky, ívance, toasty, briošky i linecké cukroví. Přidávat je můžete také přímo do těst a vybrané příchutě si krásně notují např. se sýry. Jsou ideální také jako náplň do koláčů,  tartaletek a cheesecaků. Úžasné jsou také pro přípravu lehounkého dortu Pavlova. Zkuste je zamíchat do zakysané smetany nebo šlehačky a získáte lahodnou pěnu na oblíbené dezerty. Přimíchejte do krému jen pár čajových lžiček zakysané smetany a získáte skvělou polevu nejen pro zmrzlinové poháry.

Obsah: 3 x 210 g

399 Kč

Složení:

Ovocný krém s příchutí Marakuja-citron
cukr, pasterizované celé vejce z volného chovu (vejce), pasterizovaný žloutek z vejce z volného chovu (vejce), koncentrát z maracuji (10%), máslo (mléko), koncentrát citronové šťávy (3%), citrónová šťáva (2%), citrónová kůra (1%), pektin, kyselina citronová, citronová silice.
Ovocný krém s příchutí Rebarbora-Vanilka
cukr, pasterizované celé vejce z volného chovu (vejce), pasterizovaný žloutek z vejce z volného chovu (vejce), máslo (mléko), koncentrát šťávy z rebarbory (8%), vanilkový extrakt koncentrát šťávy z červené řepy, zahušťovadlo: pektin. 
Ovocný krém s příchutí Černý rybíz-Badyán
cukr, pasterizované celé vejce z volného chovu (vejce), pasterizovaný žloutek z vejce z volného chovu (vejce), máslo (mléko, sůl), koncentrát šťávy z černého rybízu (6%), koncentrát citronové šťávy, kyselina citronová, badyán (0,3%), pektin.

Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě).

Recepty:

Banánové lívance s tvarohem a marakujovým krémem Banánové lívance s tvarohem a marakujovým krémem
Zmrzlinový pohár s ovocným krémem s marakujou a citronem Zmrzlinový pohár s ovocným krémem s marakujou a citronem
Panna Cotta Maracuja Panna Cotta I
Lívance s marakujovou pěnou

Lívance s marakujovou pěnou

Panna Cotta Maracuja Panna Cotta II

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena