Sdílet

Duo gurmánských dresinků v oranžovém balení

Výrobce: Scarlett & Mustard

Duo luxusních, skvěle chuťově vybalancovaných trojkombinací dresinků-marinád-dipů v příchutích Limeta-Chilli a Hořčice, med, bazalka. Jejich základem je kvalitní řepkový olej, takže s nimi můžete také přímo restovat masa i zeleniny. Jsou úžasné jako dochucovadlo, studená omáčky a dipy. 
Medovo hořčičný dresink se výborně hodí do všech typů zeleninových salátů, zvláště pak do těch, kde jsou použity hořké varianty zeleniny jako je čekanka nebo radicchio, a také do salátu Nicoise. Má jemnou sladko-kyselkavou chuť a zahalí každý salátek do lahodného kabátku.
Limetový dresink s chilli je výborný na marinování a restování drůbežích mas a ryb. Skvěle s ním ochutíte avokádo při přípravě quacamole dipu a hodí se také na přípravu asijských jídel.

Obsah: 2 x 250 ml

318 Kč

Složení:

Big Bear´s dresink s medem a bazalkou
řepkový olej, med (10%), voda, dijonská hořčice (7%) (voda, hořčičná semínka, ocet lihový, sůl), jablečný ocet, koncentrát citrónové šťávy, bazalka (1.5%), sůl.
Frog´s dresink s limetkou a chilli
řepkový olej, voda, červené chilli papričky (10%), zázvor, cukr, koncentrát limetkové šťávy (6%), koriandr, česnek, limetková kůra (0,7%), sůl, kukuřičný škrob, sorban draselný. 

Alergeny jsou v textu složení uvedeny tučně (tučně). 

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

  • Caesar dresink

    Klasický dresink v netypicky špičkovém zpracování Vás uchvátí svou jemnou krémovou konzistencí a perfektním vychucením...

    139 Kč

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena