Sdílet
Karamelový krém s 5% francouzské brandy
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2248kJ / 539kcal
Tuky 35,1g
       z toho nasycené 21,7g
Sacharidy 55,6g
       z toho cukry 55,6g
Bílkoviny 1,2g
Sůl 0,7g

Karamelový krém s 5% francouzské brandy

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Lahodná karamelová omáčka v kombinaci s  5% francouzské brandy je špičkovým zážitkem v karamelové říši. Výjimečný krém v luxusní kombinaci použitých surovin je vyroben z té nejlepší smetany deluxe a představuje dokonalý požitek z mlsání. 
Výborně se hodí jako prémiový toping na zmrzlinové poháry. Užívat si jej smíte ale i jen tak po lžičkách.

Obsah: 230g

199 Kč

Složení: 

smetana (mléko) (47%), zlatý sirup, cukr, brandy (5%), máslo (mléko), sůl.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam. 

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz