Sdílet
Gourmet Popcorn Zralý Cheddar 70g

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • SUGAR-FREE
    SUGAR-FREE
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2681 kJ/647 kcal
Tuky 53,7g
       z toho nasycené 10,0g
Sacharidy 26,1g
       z toho cukry 0,2g
Bílkoviny 14,7g
Sůl 1,3g

Gourmet Popcorn Zralý Cheddar 70g

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Nejprve ucítíte lahodnou sýrovou vůni. Pak přijde skvostný požitek z výrazné chuti lahodného zralého sýra Cheddar. Smíte ho mlsat jen tak, skvělý je však také jako delikatesa k vínu. Je perfektní a efektní také jako topping na saláty.
Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty. Je vhodný pro vegetariány.

Obsah: 70g

115 Kč

Složení:

kukuřice, slunečnicový olej, sušený sýr Cheddar (mléko) (25%). Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam.

Recepty a tipy:

Gourmet Popcorn Kozí sýr a černý pepř Gourmet Popcorn Kozí sýr a černý pepř - zeleninový salát

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena