Sdílet
Gourmet Popcorn Karamel, med a lískový oříšek 80g
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2207 kJ/529 kcal
Tuky 31,4g
       z toho nasycené 13,2g
Sacharidy 54,0g
       z toho cukry 37,8g
Bílkoviny 5,7g
Sůl 0,8g

Gourmet Popcorn Karamel, med a lískový oříšek 80g

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Nejprve přichází vůně. Z jediného kousku vychází aroma mísící voňavý karamel, med a oříšky. Pak přichází lahodný požitek z křupnutí, a nakonec celá škála chutí. Napřed se na jazyku rozplyne sladká karamelová chuť následovaná jemnou medovou chutí. V závěru si vychutnáte lahodou chuť pražených lískových oříšků. Pravý požitek pro všechny smysly.
Je skvělý ke kávě a čaji, jedinečný jako posyp na zmrzlinové poháry a originální ozdoba na dorty a další sladké dobroty.
Neobsahuje konzervanty ani umělé příchutě či barviva.

Obsah: 80 g

115 Kč

Složení:

kukuřice, cukr, máslo (mléko), lískové ořechy (ořechy) (13%), med (11%), kukuřičný sirup, kypřidlo.  
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam.

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz