Sdílet
Vánoční čaj Rooibos se skořicí, kardamonem a hřebíčkem BIO

 • Vegetarian
  Vegetarian
 • Vegan
  Vegan
 • SUGAR-FREE
  SUGAR-FREE
 • NUT-FREE
  NUT-FREE
 • GLUTEN-FREE
  GLUTEN-FREE
 • LACTOSE-FREE
  LACTOSE-FREE
 • BIO
  BIO

Vánoční čaj Rooibos se skořicí, kardamonem a hřebíčkem BIO

Výrobce: Joe’s Tea Company

Luxusní čajová směs je nabitá antioxidanty a plná nejúžasnějších kořenitých chutí a vůní. Dopřejte si relaxaci s touto sváteční směsí rooibosu, skořice, kardamonu a hřebíčku. Lahodný čaj je organický a přirozeně bezkofeinový. Zjemněte si ho kapkou mléka a užívejte dokonalou vánoční atmosféru! 
Zavřete oči a naslouchejte praskajícímu dříví v krbu ... zabořte nos do šálku plného omamné hřejivé vůně. 

Obsah: 30g 

149 Kč

Složení:

rooibos, skořice, kardamon, hřebíček, muškátový oříšek, muškátový květ, zázvor, lékořice, badyán, fenykl, pomerančová kůra, černý pepř. 

Poznej svého výrobce:

Joe Kinch byl již odmlada vášnivým milovníkem čaje. Během svého života postupně ochutnal snad všechny vybrané čaje z celého světa. Řadu let také s čaji špičkové kvality obchodoval a vždy ho při tom, kromě skvělé chuti, na čaji fascinovala především jeho schopnost lidi spojovat a inspirovat k dialogu. Rozhodl se proto stát se kreativní součástí britské čajové kultury a po spoustě dřiny, cestování a horlivého pití čaje obohatil v roce 2012 trh o čajovou značku Joe´s Tea Company. Jeho snem přitom bylo dovést nejoblíbenější anglický nápoj k dokonalosti a náležitě škádlit chuťové buňky všech milovníků čaje. A tak s touto značkou přichází čaje v té nejčistší formě, v nevídaných chuťových kombinacích, oslavující chvíle strávené nad šálkem božského čaje.

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz