Sdílet
Valentýnský Gourmet Popcorn Karamel, macchiato a 5% skotské whisky ON

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2039kJ / 486kcal
Tuky 21,9g
       z toho nasycené 13,8g
Sacharidy 68,8g
       z toho cukry 39,9g
Bílkoviny 3,5g
Sůl 0,90g

Gourmet Popcorn Karamel, macchiato a 5% skotské whisky 80g

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Nejprve ucítíte kávovo karamelovou vůni. Pak přijde lahodný požitek z křupnutí, doprovázený chutí sladkého karamelu a lahodného macchiato. Jemné tóny pravé skotské whiskey zakončují tento perfektně vybalancovaný chuťový ohňostroj.
Obsahuje 5% skotské whiskey.
Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty. Je navíc bezlepkový a vhodný pro vegetariány.

Obsah: 80 g

115 Kč

Složení:

kukuřice, cukr, máslo (mléko), kukuřičný sirup, whisky (5%), káva, kypřidlo.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam.

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena