Sdílet
Zázvorový nápoj s Černým rybízem 250ml
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • Vegan
    Vegan
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 167kJ / 39kcal
Tuky 0,2g
       z toho nasycené 0,1g
       z toho polynenasycené 0,1g
Sacharidy 9,5g
       z toho cukry 9,0g
       z toho škroby 0,5g
Vláknina 0,0g
Bílkoviny 0,0g
Sůl 0,0g

Zázvorový nápoj s Černým rybízem 250ml

Výrobce: Gran Stead´s Ginger Co.

Lahodná kombinace antioxidanty nabité šťávy z černého rybízu a kořenitého zázvoru představuje vzrušující a skvělý zážitek. Vychutnejte si dokonalý horký nápoj, který zahřeje dospělé i děti. Stačí jej prohřát na 70°C. Skvělý je také pro přípravu alkoholických i nealkoholických koktejlů. Vylepšit si jej můžete kapkou Ginu nebo Vodky. Užívat si jej můžete ale po celý rok, třeba i chlazený na ledu. 
Elixír neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty. Je bez lepku a vhodný pro vegetariány i vegany.

Obsah: 250 ml

59 Kč

Složení:

voda, cukr, šťáva z černého rybízu (7,6%), zázvor, kyselina vinná. Bez umělých příchutí, konzervantů a barviv.

Poznej svého výrobce:

Gran Stead´s (angl. babička Steadová) není jen název na etiketě. Jedná se o skutečnou postavu. Christina Stead, milovaná babička, jejíž unikátní receptura na výrobu zázvorových nápojů se předávala z generace na generaci, se narodila ve vesničce Middleton-in-Teesdale v severní Anglii. Rodiče současných vlastníků značky Gran Stead´s, Chrise a Rosemary Knoxových, recept odkoupili od potomků babi Steadové a začali nápoje vyrábět doma v kuchyni a prodávatje na lokálních farmářských trzích. Když byli příliš staří na to, aby pokračovali, požádal otec Chrise, zda-li by nechtěl v rodinné tradici pokračovat. Chris po dohodě se svou manželkou Rosemary svolil a oba se rozhodli opustit svá tehdejší povolání policisty a pečovatelky o handicapované děti a dále vést rodinný podnik. První roky byly opravdu náročné. Každičký den nápoje vlastnoručně míchali, stáčeli do lahví a zátkovali, aby je pak prodávali na lokálních trzích a dále propagovali. V roce 2003 se přestěhovali do budovy staré mlékárny v Mile Oak Farm v Portslade, kterou zrekonstruovali a dovybavili nákladným výrobním zařízením. Stále se drží původní receptury babi Steadové.
Nápoje neobsahují žádná aditiva ani konzervanty. S rostoucí oblibou Gran Stead´s nápojů se o produkty začali zajímat nejen majitelé menších obchůdků, ale také lokální distributoři. A tak se ze zázvorových drinků mohou těšit lidé po celé Anglii, a nyní i vy. Chris i Rosemary však stále navštěvují farmářské trhy. Přímý kontakt s koncovým zákazníkem je pro ně velmi důležitý a může, jak říkají, leckdy inspirovat. Ostatně tak jako v případě jedné starší dámy, které zázvorový nápoj vrátil vzpomínky na dětství, kdy maminka přidávala zázvor do sirupu z černého rybízu. A tak vznikl nápad na další příchuť do produktové řady značky Gran Stead´s.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena