Sdílet
Karamelový krém s 5% Prosecco
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2256kJ / 541kcal
Tuky 33,9g
       z toho nasycené 20,9g
Sacharidy 56,0g
       z toho cukry 56,0g
Bílkoviny 1,5g
Sůl 0,7g

Karamelový krém s 5% Prosecco

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Hedvábný karamelový krém je vyroben z čerstvé smetany de luxe a obohacen o svěží ovocnou chuť Prosecca. Hodí se pro studené i teplé použití. Je jako stvořený pro namáčení šťavnatých jahůdek a úžasný jako dezertní poleva na letní ovoce, horké i studené dezerty. Vzkoušejte jej jako prémiový toping na zmrzlinové poháry, palačinky a lívance. Užívat si jej smíte ale i jen tak po lžičkách.
Lahůdka je bez lepku a vhodná pro vegetariány.

Obsah: 230g

199 Kč

Složení: 

smetana (mléko), (52%), zlatý sirup, cukr, Prosecco (5%), sůl.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam. 

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz