Sdílet
Karamelový krém s Madagaskarskou vanilkou
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2247kJ / 538kcal
Tuky 35,3g
       z toho nasycené 21,9g
Sacharidy 58,8g
       z toho cukry 58,8g
Bílkoviny 1,2g
Sůl 2,3g

Karamelový krém s Madagaskarskou vanilkou

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Hedvábný karamelový krém je vyroben z čerstvé smetany de luxe a obohacen o madagaskarskou vanilku. Plně uspokojí Vaše sladké touhy. Jakmile jej ochutnáte, budete stále běhat do kuchyně nořit lžičku do skleničky! Krém je výtečný jako poleva na zmrzlinu, jako ochucovadlo do kávy, krémů a šlehačky. Luxusní je na palačinkách, vaflích a dalších domácích dezertech.
Lahůdka je bez lepku a vhodná pro vegetariány.

Obsah: 230g

189 Kč

Složení: 

smetana (mléko), (51%), zlatý sirup, madagaskarská vanilka, cukr, sůl.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam. 

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz