Sdílet
Trio řeckých mezze Dárkový tubus
 • Vegetarian
  Vegetarian
 • Vegan
  Vegan
 • SUGAR-FREE
  SUGAR-FREE
 • NUT-FREE
  NUT-FREE
 • GLUTEN-FREE
  GLUTEN-FREE
 • LACTOSE-FREE
  LACTOSE-FREE

Trio řeckých mezze Dárkový tubus

Výrobce: Olive Branch

Trio delikátních řeckých past je ideálním dárkem pro všechny foodies, kteří rádi objevují netradiční chutě. Uvnitř dárkové tuby naleznete trio prémiových past ve fantastických příchutích spolu s brožurkou s praktickými recepty k těmto delikatesám. Jak po přečtení zjistíte, pasty mají nespočetně mnoho použití. Připravit s nimi můžete luxusní těstoviny, sandwiche i burgery. Hodí se skvěle jako dip či studená přílohová omáčka ke grilovaným masům a zelenině. Jsou také výborné jako pomazánky do tortil a pita chlebů. Použít je lze i jako sugo na pizzu.
Základem je vždy michelinskými kuchaři oceňovaný extra panenský olivový olej s nízkým stupněm kyselosti (0.3%).
Jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí. Bez umělých barviv a konzervantů. Neobsahují žádný přidaný cukr ani lepek. Vhodné též pro vegany.

Pasta ze sušených rajčat s čerstvou bazalkou 190g
Pasta z grilovaných paprik s chilli 190g
Lilková pasta s bazalkou 190g

Obsah: 3 x 190g

299 Kč

Složení:

Pasta ze sušených rajčat s čerstvou bazalkou 190g
na slunci sušená rajčata (78%), bazalka (2%), extra panenský olivový olej, cibule, černý pepř, slunečnicový olej, sůl. Nutriční hodnoty na 100g: 962 kj / 230 kcal.

Pasta z grilovaných paprik s chilli 190g
červená paprika (64%), sušená rajčata, extra panenský olivový olej, sůl, slunečnicový olej, chilli (0,1%). Nutriční hodnoty na 100g: 498 kj / 119 kcal.

Lilková pasta s bazalkou 190g
lilek (84,43%), slunečnicový olej, vinný ocet z červených hroznů, extra panenský olivový olej (1,69%), česnekový prášek (1,62%), bazalka (0,78%), oregano, petržel, mořská sůl. Nutriční hodnoty na 100g: 422,7 kj / 101,7 kcal.

Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě. Může obsahovat stopy mléka, ořechů, hořčice.

Poznej svého výrobce:

Olive Branch, což anglicky znamená větev olivovníku, založila v roce 2011 paní Maria Koinaki původem z Kréty. Jako většina kréťanů, i její rodina vlastnila olivové háje, a jako dítě se Maria také vždy účastnila ručních olivových sklizní. Právě olivobraní je jedna z jejích nejšťastnějších vzpomínek na dětství. Maria vzpomíná, jak se v době sklizně každé ráno před úsvitem vydávala spolu s bratrem a otcem do olivových hájů, kde celé dny setřásali pomocí dřevěných klacků do plachet, a následně ručně přebírali tuny oliv.
Krátce po té, co Maria dokončila studia v Řecku, se přestěhovala do Velké Británie a začala studovat obchodní management. Každou zimu jí maminka posílala zásilku plnou lahví čerstvého olivového oleje a její spolužačky žadonily, aby si od ní mohly zlatavězelený poklad odkoupit. Marii se brzy zastesklo po chuti krétských oliv, bylinek a dalších lokálních specialit, které ji doprovázely celé dětství. Začala tedy s dovozem těchto pochoutek pro svou vlastní potřebu a k potěšení celé rodiny i přátel. Časem zjistila, že kreativní kombinací krétských surovin dokáže vytvořit velice originální chutě. Takto vzniklé variace na krétské téma se staly později předlohou skutečných produktů, které uvedla se svým partnerem Kamilem v roce 2011 na trh pod značkou Olive Branch. Název značky vznikl jako vzpomínka na Mariino dětství, ze kterého jí utkvěla v mysli nezapomenutelná vzpomínka na olivové větvičky, pohupující se ve výšce proti blankytnému řeckému nebi.
Maria tak přeměnila domácí olivový olej z hájů svého otce v úspěšnou značku s širokým spektrem specialit. Od vzniku Olive Branch se výroba rozrostla o řadu dalších produktů a zahrnuje tapenády, ochucené vinné octy a samozřejmě také inovativní sladkůstku z oliv, fíků a mandlí, která již získala řadu ocenění v Anglii i jiných zemích.

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena