Sdílet

Wolfy´s Porridge Trio prémiových ovesných kaší

Výrobce: Wolfy´s Porridge

Wolfy´s Porridge představují netradiční pojetí expresních krémových kaší. Jsou výjimečně chutné a zasytí i velké jedlíky. Neobsahují žádné konzervanty, dochucovadla, barviva ani přidanou sůl. Jsou výborným společníkem chladných rán a skvělým začátkem Vašich uspěchaných dní. Pochutnávat si na nich ale můžete kdykoliv od úsvitu do soumraku.

Wolfy´s Porridge Hruška a zázvor 102g
Wolfy´s Porridge Lesní ovoce 100g
Wolfy´s Porridge Kokos a limetka 110g

179 Kč

Složení:

Wolfy´s Porridge Hruška a zázvor
ovesné vločky (lepek) (49%), hruškový a zázvorový džem (29%) (třtinový cukr, hrušky, kandovaný zázvor, citronová šťáva), sušené plnotučné mléko (mléko), třtinový cukr, sušený zázvor mletý, skořice mletá.

Wolfy´s Porridge Lesní ovoce
ovesné vločky (lepek) (50%), džem z červeného bobulového ovoce (třtinový cukr, ostružiny, jahody, maliny) (30%), sušené plnotučné mléko (mléko), třtinový cukr.

Wolfy´s Porridge Kokos a limetka
ovesné vločky (lepek)(45%), marmeláda z limetek (třtinový cukr, limetky, citrony) (27%), strouhaný kokos (0,09%), sušené plnotučné mléko (mléko), třtinový cukr.

Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě. Může obsahovat stopy ořechů.

Poznej svého výrobce:

Barbara Moinet, zakladatelka Wolfy´s Porridge, začala vyrábět své delikátní kelímkové kaše v roce 2013. Nápad se zrodil během jednoho sychravého hudebního léta. Dcera Barbary, Lucy, jejíž firma zajišťovala cateringové služby pro personál, umělce a ostrahu na podobných akcích, dlouho hledala praktické a rychlé občerstvení, které by skvěle chutnalo a zároveň personál zahřálo během dlouhých a chladných směn. Obě dámy společně napadlo připravit luxusní, chuťově výjimečné ovesné kaše v kelímku. Zásadním požadavkem při jejich vývoji bylo, aby kaše chutnaly vždy jako čerstvě uvařené. Rozhodli se proto pro inovativní řešení a přiložily do kelímku praktický kalíšek s kvalitním domácím džemem. Tato volba se osvědčila, a byla zároveň i praktická, protože další Barbařin rodinný podnik, Kitchen Garden, vyráběl prémiové džemy již od roku 1989. Wolfy´s uvedli na trh hned několik příchutí, které se setkaly s velkou oblibou, a nebyl důvod nepředstavit další. Dnes jejich řada čítá sedm unikátních příchutí, včetně dvou v bio kvalitě, a kaše v jejich podání se staly skutečnou delikatesou.

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena