Sdílet
Big Bear´s dresink s medem a bazalkou

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Medovo-hořčičný dresink s bazalkou

Výrobce: Scarlett & Mustard

Skvěle chuťově vybalancovaný dresink se hodí do všech typů zeleninových salátů, zvláště pak do těch, kde jsou použity hořké varianty zeleniny jako je čekanka nebo radicchio. Výborný je také na salátu Nicoise. Jeho základem je kvalitní řepkový olej, med a dijonská hořčice a bazalka. Má jemnou sladko-kyselou chuť a zahalí každý salátek do lahodného kabátku. Jednoduše pořádně protřepte a přidejte salát.

Obsah: 250 ml

139 Kč

Složení:

řepkový olej, med (10%), voda, dijonská hořčice (7%) (voda, hořčičná semínka, ocet lihový, sůl), jablečný ocet, koncentrát citrónové šťávy, bazalka (1.5%), sůl.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny tučně (tučně). 

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena