Sdílet
Pražené mandle s francouzským rozmarýnem
 • Vegetarian
  Vegetarian
 • Vegan
  Vegan
 • GLUTEN-FREE
  GLUTEN-FREE
 • LACTOSE-FREE
  LACTOSE-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2660kJ / 644kcal
Tuky 53,8g
       z toho nasycené 4,4g
Sacharidy 10,1g
       z toho cukry 7,03g
Vláknina 11,1g
Bílkoviny 24,1g
Sůl 1,0g

Mandle s francouzským rozmarýnem a mořskou solí

Výrobce: Mr. Filbert´s

Horkým vzduchem pražené mandle v kombinaci s voňavým francouzským rozmarýnem a špetkou mořské soli jsou díky unikátní metodě zpracování lehkou, zároveň však chuťově velice intenzivní oříškovou delikatesou. Pražené mandle Mr. Filbert´s jsou vyrobeny z nejčerstvějších a nejvybranějších ingrediencí. Fantastické k bílému vínu. Drcené mandle skvěle dochutí červenou řepu či salát z kozího sýra. Bezlepkové, bez umělých konzervantů, barviv a aromat.

Obsah: 110g

129 Kč

Složení:

pražené mandle (93%), cukr, rozmarýn, mořská sůl, řepkový olej.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy.

Poznej svého výrobce:

Značku Mr. Filbert´s založili v roce 2010 dva přátelé, Mark Taylor a Paul Dooley. Oba byli vášnivými gurmány a oba měli za sebou letité zkušenosti v jídelním průmyslu. Jejich brandu propůjčila svou tvář fiktivní postava excentrického pana Filberta, jehož jméno vychází z původního anglického názvu pro lískový oříšek, což tématicky odpovídá poli působnosti obou pánů. Podařilo se jim totiž uvést na trh inovativní řadu unikátních oříškových snacků vyrobených ze 100% přírodních lokálních surovin. Ořechy praží horkým vzduchem. Při výrobě mistrně využívají lahodného  řepkového oleje, který se tak stává součástí originálního způsobu zpracování, jehož autorem je právě Paul.
Oříškové delikatesy byly postupně doplněny olivovými snacky, které jsou místo do skleniček umístěny do praktických cestovních „kapes“.
Ořechové a jiné dobroty obou pánů dosud získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena