Sdílet
Mandle Maroko s chilli, česnekem, medem a čerstvou mátou
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE
  • LACTOSE-FREE
    LACTOSE-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2602kJ / 630kcal
Tuky 52,2g
       z toho nasycené 4,1g
Sacharidy 10,5g
       z toho cukry 7,7g
Vláknina 11,2g
Bílkoviny 23,7g
Sůl 0,7g

Mr. Filbert's mandle Maroko s chilli, česnekem, medem a čerstvou mátou

Výrobce: Mr. Filbert´s

Horkým vzduchem pražené mandle ve směsi s marockým kořením a medem jsou díky unikátní metodě zpracování lehkou, zároveň však chuťově velice intenzivní oříškovou delikatesou. Jemně pikantní chilli spolu s voňavým česnekem zde skvěle kontrastují se svěží mátou a lahodnou kurkumou. Chuťový ohňostroj je zakončen sladkou medovou tečkou. Pražené mandle Mr. Filbert´s jsou vyrobeny z nejčerstvějších a nejvybranějších ingrediencí. Fantastické k bílému vínu či pivu. Drcené mandle mohou skvěle dochutit rebarborový crumble či pochoutky z jehněčího. Bezlepkové, bez umělých konzervantů, barviv a aromat.

Obsah: 100g

129 Kč

Složení:

pražené mandle (93%), cukr, česnek, sůl, řepkový olej, černý pepř, med, římský kmín, máta, koriandr, chilli.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy.

Poznej svého výrobce:

Značku Mr. Filbert´s založili v roce 2010 dva přátelé, Mark Taylor a Paul Dooley. Oba byli vášnivými gurmány a oba měli za sebou letité zkušenosti v jídelním průmyslu. Jejich brandu propůjčila svou tvář fiktivní postava excentrického pana Filberta, jehož jméno vychází z původního anglického názvu pro lískový oříšek, což tématicky odpovídá poli působnosti obou pánů. Podařilo se jim totiž uvést na trh inovativní řadu unikátních oříškových snacků vyrobených ze 100% přírodních lokálních surovin. Ořechy praží horkým vzduchem. Při výrobě mistrně využívají lahodného  řepkového oleje, který se tak stává součástí originálního způsobu zpracování, jehož autorem je právě Paul.
Oříškové delikatesy byly postupně doplněny olivovými snacky, které jsou místo do skleniček umístěny do praktických cestovních „kapes“.
Ořechové a jiné dobroty obou pánů dosud získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz