Sdílet
Pražené ořechy s růžovým peruánským pepřem
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE
  • LACTOSE-FREE
    LACTOSE-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2402kJ / 579kcal
Tuky 45,4g
       z toho nasycené 8,8g
Sacharidy 18,0g
       z toho cukry 8,3g
Vláknina 4,0g
Bílkoviny 22,6g
Sůl 0,9g

Mr. Filbert's Pražené ořechy s růžovým peruánským pepřem

Výrobce: Mr. Filbert´s

Horkým vzduchem pražené arašídy a kešu oříšky ve směsi s růžovým peruánským pepřem, mořskou solí a medem jsou díky unikátní metodě zpracování lehkou, zároveň však chuťově velice intenzivní oříškovou delikatesou. Chuťový ohňostroj je zakončen sladkou medovou tečkou. Pražené ořechy Mr. Filbert´s jsou vyrobeny z nejčerstvějších a nejvybranějších ingrediencí. Fantastické k bílému vínu či pivu. Drcené kořeněné ořechy mohou skvěle dochutit pokrmy asijské kuchyně jako curry či tajine. Bezlepkové, bez umělých konzervantů, barviv a aromat.

Obsah: 100g

129 Kč

Složení:

směs pražených ořechů 95% (kešu, arašídy), cukr, mořská sůl, řepkový olej, med, drcený růžový pepř.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy.

Poznej svého výrobce:

Značku Mr. Filbert´s založili v roce 2010 dva přátelé, Mark Taylor a Paul Dooley. Oba byli vášnivými gurmány a oba měli za sebou letité zkušenosti v jídelním průmyslu. Jejich brandu propůjčila svou tvář fiktivní postava excentrického pana Filberta, jehož jméno vychází z původního anglického názvu pro lískový oříšek, což tématicky odpovídá poli působnosti obou pánů. Podařilo se jim totiž uvést na trh inovativní řadu unikátních oříškových snacků vyrobených ze 100% přírodních lokálních surovin. Ořechy praží horkým vzduchem. Při výrobě mistrně využívají lahodného  řepkového oleje, který se tak stává součástí originálního způsobu zpracování, jehož autorem je právě Paul.
Oříškové delikatesy byly postupně doplněny olivovými snacky, které jsou místo do skleniček umístěny do praktických cestovních „kapes“.
Ořechové a jiné dobroty obou pánů dosud získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz