Sdílet

Doo-Dah dresink s balsamikem

Výrobce: Scarlett & Mustard

Uchvátí svou lahodnou chutí a potěší rozmanitostí použití 3v1; dip-dresink-marináda. Jeho základem je kvalitní řepkový olej a balsamikový ocet. 
Je výborný jako dip k rozpečené rustikální bagetce či chlebu. Skvělý je na marinování masa a výborně se hodí také na pečenou a grilovanou zeleninu či salát s avokádem.  

Obsah: 250 ml

139 Kč

Složení:

řepkový olej, balsamikový ocet (vinný ocet (78%), koncentrát grepové šťávy), zlatý granulovaný (třtinový) cukr, voda, med, hořčičná mouka, koncentrát citrónové šťávy, hořčice (hořčičná mouka, voda, ocet z bílého grepu, cukr, koncentrát citrónové šťávy, mořská sůl, řepkový olej, stabilizátor: xanthan, přírodní barvivo: extrakt z kurkumy), mořská sůl, pepř.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny tučně (tučně).

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena