Sdílet
Pražené ořechy s italskými bylinkami
 • Vegetarian
  Vegetarian
 • Vegan
  Vegan
 • GLUTEN-FREE
  GLUTEN-FREE
 • LACTOSE-FREE
  LACTOSE-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2452kJ / 592kcal
Tuky 43,5g
       z toho nasycené 8,1g
Sacharidy 14,5g
       z toho cukry 9,0g
Vláknina 8,2g
Bílkoviny 27,8g
Sůl 1,3g

Pražené ořechy s italskými bylinkami

Výrobce: Mr. Filbert´s

Horkým vzduchem pražené lískové ořechy a arašídy v lahodné italské směsi se středomořskými bylinkami v čele s bazalkou a oregánem jsou díky unikátní metodě zpracování lehkou, zároveň však chuťově velice intenzivní oříškovou delikatesou. Jemně pikantní rozměr dodává ořechové směsi lahodný česnek. Pražené ořechy Mr. Filbert´s jsou vyrobeny z nejčerstvějších a nejvybranějších ingrediencí. Fantastické k sýrům, vínu či pivu. Směsí pražených ořechů lze gurmánsky doladit též omáčku Satay. Bezlepkové, bez umělých konzervantů, barviv a aromat.

Obsah: 110g

129 Kč

Složení:

pražené arašídy 80%, lískové ořechy 11%, cukr, mořská sůl, řepkový olej, česnek, černý pepř, bazalka, oregano.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy.

Poznej svého výrobce:

Značku Mr. Filbert´s založili v roce 2010 dva přátelé, Mark Taylor a Paul Dooley. Oba byli vášnivými gurmány a oba měli za sebou letité zkušenosti v jídelním průmyslu. Jejich brandu propůjčila svou tvář fiktivní postava excentrického pana Filberta, jehož jméno vychází z původního anglického názvu pro lískový oříšek, což tématicky odpovídá poli působnosti obou pánů. Podařilo se jim totiž uvést na trh inovativní řadu unikátních oříškových snacků vyrobených ze 100% přírodních lokálních surovin. Ořechy praží horkým vzduchem. Při výrobě mistrně využívají lahodného  řepkového oleje, který se tak stává součástí originálního způsobu zpracování, jehož autorem je právě Paul.
Oříškové delikatesy byly postupně doplněny olivovými snacky, které jsou místo do skleniček umístěny do praktických cestovních „kapes“.
Ořechové a jiné dobroty obou pánů dosud získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena