Sdílet
Mr. Filbert's pražené ořechy s višněmi a rozinkami v tmavé čokoládě
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1664kJ / 399kcal
Tuky 23,4g
       z toho nasycené 4,7g
Sacharidy 45,1g
       z toho cukry 39g
Vláknina 5,1g
Bílkoviny 12,4g
Sůl 0,5g

Mr. Filbert's pražené ořechy s višněmi a rozinkami v tmavé čokoládě

Výrobce: Mr. Filbert´s

Horkým vzduchem pražené mandle, kešu (cashew) a arašídy v kombinaci s lahodnou směsí brusinek, višní a rozinek zalitých v tmavé belgické čokoládě jsou díky unikátní metodě zpracování lehkou, zároveň však chuťově velice intenzivní oříškovou delikatesou. Dokonale chuťově vyvážená sladko-slaná ořechová směs. Pražené ořechy Mr. Filbert´s jsou vyrobeny z nejčerstvějších a nejvybranějších ingrediencí. Bezlepkové, bez umělých konzervantů, barviv a aromat.

Obsah: 75g

99 Kč

Složení:

směs pražených ořechů 45% (mandle, kešu, arašídy), mořská sůl, sušené ovoce 44% [Sušené brusinky (brusinky, cukr, slunečnicový olej), sušené višně (višně, cukr, slunečnicový olej), černé rozinky (rozinky, slunečnicový olej), rozinky v tmavé čokoládě (rozinky, cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, syrovátka (mléko), palmový olej (certifikovaný RSPO), slunečnicový lecitin, šelak, arabská guma].
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy.

Poznej svého výrobce:

Značku Mr. Filbert´s založili v roce 2010 dva přátelé, Mark Taylor a Paul Dooley. Oba byli vášnivými gurmány a oba měli za sebou letité zkušenosti v jídelním průmyslu. Jejich brandu propůjčila svou tvář fiktivní postava excentrického pana Filberta, jehož jméno vychází z původního anglického názvu pro lískový oříšek, což tématicky odpovídá poli působnosti obou pánů. Podařilo se jim totiž uvést na trh inovativní řadu unikátních oříškových snacků vyrobených ze 100% přírodních lokálních surovin. Ořechy praží horkým vzduchem. Při výrobě mistrně využívají lahodného  řepkového oleje, který se tak stává součástí originálního způsobu zpracování, jehož autorem je právě Paul.
Oříškové delikatesy byly postupně doplněny olivovými snacky, které jsou místo do skleniček umístěny do praktických cestovních „kapes“.
Ořechové a jiné dobroty obou pánů dosud získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz