Sdílet
Šufánek Arašídové máslo s čokoládou 190g
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • Vegan
    Vegan
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2362kJ / 568kcal
Tuky 45,0g
       z toho nasycené 8,0g
Sacharidy 28,0g
       z toho cukry 11,0g
Bílkoviny 20,0g
Sůl 0,02g

Šufánek Arašídové máslo s čokoládou

Výrobce: Šufánek - Oříšková másla

Arašídové máslo s čokoládou je vyrobeno z pražených arašídů, prémiové čokolády z Troubelic se 75% obsahem kakaové hmoty, sušené třtinové šťávy a Himalájské soli. Spojením těchto ingrediencí vzniká lahodné sladké oříškové máslo bez obsahu palmového tuku a dalších konzervantů, barviv či aromat. Rukodělná čokoláda z Troubelic je díky pečlivému způsobu zpracování kakaových bobů zdrojem antioxidantů a dalších vitamínů. Bez lepku. Vhodné pro vegany a vegetariány.

Obsah: 330g

159 Kč

Složení:

pražená podzemnice olejná (arašídy) 80%, sedmdesátipěti-procentní čokoláda 12% (kakaové boby, kakaová hmota, kakaové máslo), sušená třtinová šťáva, himalájská sůl.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy. Může obsahovat stopy sezamu a ostatních skořápkových plodů.

Poznej svého výrobce:

Společnost ŠUFÁNEK založili, Marek a Matěj, milovníci oříškových másel, v srpnu roku 2014. Poprvé ochutnali tuto netradiční delikatesu v kanadském Vancouveru. Stala se nedílnou součástí jejich svačinkové výbavy při toulkách nádhernou kanadskou přírodou. Po návratu domů dlouho hledali podobně chutné a kvalitní máslo. Neúspěšně. Rozhodli se tedy vyrobit si máslo vlastní. Kladné ohlasy od jejich kamarádů na sebe nenechaly dlouho čekat. Poté, co i zájem veřejnosti o jejich másla postupně rostl, uvedli svá másla na trh pod značkou Šufánek. Při výrobě využívají výhradně kvalitních přírodních surovin, které (pokud to jde) pocházejí z České republiky.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena