Sdílet
Akce! Banán na slunci sušený 40g

 • Vegetarian
  Vegetarian
 • Vegan
  Vegan
 • SUGAR-FREE
  SUGAR-FREE
 • NUT-FREE
  NUT-FREE
 • GLUTEN-FREE
  GLUTEN-FREE
 • LACTOSE-FREE
  LACTOSE-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1340,4kJ / 320,4kcal
Tuky 0,4g
       z toho nasycené 0,2g
Sacharidy 77,2g
       z toho cukry 62,7g
Vláknina 6,4g
Bílkoviny 2,0g
Sůl 0,0g
Draslík 816mg

Banán Lady Finger na slunci sušený 40g

Výrobce: MightyBee

Delikátní banánová pochoutka je vyrobena ze speciální odrůdy banánů, tzv. Lady finger, pocházející z provinční oblasti Phitsanulok v severním Thajsku. Banány jsou přirozeně sladké a výjimečně chutné. Jsou sklízeny ve vysokém stádiu zralosti, neboť v této fázi mají ideální obsah výživných látek. Díky revoluční metodě solárního sušení, které trvá od 4 do 7 dnů, je obsah těchto živin ve finálním produktu plně zachován. Banánové tyčky Bananito jsou 100% přírodní zdravou svačinkou. Jsou bez lepku a nízkokalorické. Pyšní se vysokým podílem draslíku a vlákniny. Vhodné pro vegany a vegetariány. Mlsat je můžete celý den.

Obsah: 40g

29 Kč

-6 Kč

35 Kč

Složení:

100% banán na slunci sušený. Obsahuje 2ks.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě. Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy, sóju a mléko.

Poznej svého výrobce:

Ice Min, zakladatel značky MightyBee, vyrůstal v rodině s vysokým výskytem cukrovky a různých alergií. Už jako dítě si tedy musel dávat dobrý pozor na to, co jí. Běžné sladkosti nepřicházely v úvahu. Proto se jako malý kluk věčně potuloval po ulicích a vyhledával pro sebe a své sourozence takové pamlsky, kterými by ty klasické nahradil. Nacházel je v malém množství u místních farmářů a jídelních karavanů.
Později, již jako výrobce a dodavatel prémiových kokosových produktů (např. lahodné, za studena lisované kokosové vody či maso z panenského kokosu), rozšířil své portfolio o řadu zdravých snacků, tzv. veganských jerky, které vyvinul společně s věhlasnou raw-vegan šéfkuchařkou Lorenou Loriato. Jedná se o šťavnaté plátky mladého thajského bio kokosu marinované v domácích omáčkách různých příchutí. K jejich výrobě využívá Ice Min výhradně speciální kokosy Nam Hom z oblasti thajského Ratchaburi, které jsou výjimečně kvalitní a jedinečné svou chuťovou intenzitou a sladkostí. Kokosová dužina se do podoby těchto lahodných snacků zpracovává nejpozději do 24 hodin po sklizni, čímž je zachována vysoká kvalita, čerstvost a chuť základní suroviny této delikatesy.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena