Sdílet
Pražené ořechy se slaným karamelem, medem a rozinkami v tmavé čokoládě
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2187kJ / 525kcal
Tuky 32,4g
       z toho nasycené 9,1g
Sacharidy 36,7g
       z toho cukry 30,7g
Vláknina 4,9g
Bílkoviny 16,1g
Sůl 1,1g

Pražené ořechy se slaným karamelem, medem a rozinkami v tmavé čokoládě

Výrobce: Mr. Filbert´s

Horkým vzduchem pražené mandle, kešu (cashew) a arašídy v kombinaci s lahodnou směsí slaného karamelu, medu a rozinek zalitých v tmavé belgické čokoládě jsou díky unikátní metodě zpracování lehkou, zároveň však chuťově velice intenzivní oříškovou delikatesou. Dokonale chuťově vyvážená sladko-slaná ořechová směs. Pražené ořechy Mr. Filbert´s jsou vyrobeny z nejčerstvějších a nejvybranějších ingrediencí. Bezlepkové, bez umělých konzervantů, barviv a aromat.

Obsah: 75g

68 Kč

Složení:

směs pražených ořechů [(mandle, kešu, arašídy) sůl], rozinky v tmavé čokoládě [(rozinky, cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, syrovátka (mléko), palmový olej*, slunečnicový lecitin, šelak, arabská guma)], medový suk v jogurtové polevě [(palmový olej*, rýžová mouka jogurtový prášek (mléko), slunečnicový lecitin, glukóza, šelak, arabská guma, soda bikarbona)], arašídy v medu [(arašídy, cukr, slunečnicový olej, med, glukózový sirup, sůl, xantanová guma)], slaný karamelový fudge [(cukr, slazené kondezované mléko (mléko), glukózový sirup, palmový olej*, máslo (mléko), glycerol-monostearát, glycerin, sůl]. *Palmový olej certifikovaný RSPO.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy.

Poznej svého výrobce:

Značku Mr. Filbert´s založili v roce 2010 dva přátelé, Mark Taylor a Paul Dooley. Oba byli vášnivými gurmány a oba měli za sebou letité zkušenosti v jídelním průmyslu. Jejich brandu propůjčila svou tvář fiktivní postava excentrického pana Filberta, jehož jméno vychází z původního anglického názvu pro lískový oříšek, což tématicky odpovídá poli působnosti obou pánů. Podařilo se jim totiž uvést na trh inovativní řadu unikátních oříškových snacků vyrobených ze 100% přírodních lokálních surovin. Ořechy praží horkým vzduchem. Při výrobě mistrně využívají lahodného  řepkového oleje, který se tak stává součástí originálního způsobu zpracování, jehož autorem je právě Paul.
Oříškové delikatesy byly postupně doplněny olivovými snacky, které jsou místo do skleniček umístěny do praktických cestovních „kapes“.
Ořechové a jiné dobroty obou pánů dosud získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena