Sdílet
Křupavé Sladké brambory s příchutí chilli a limetky 35g
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • Vegan
    Vegan
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2125kJ / 509kcal
Tuky 27,4g
       z toho nasycené 11,9g
Sacharidy 58,6g
       z toho cukry 37,8g
Vláknina 7,3g
Bílkoviny 3,5g
Sůl 1,2g

Křupavé Sladké brambory s příchutí chilli a limetky 35g

Výrobce: Emily Fruit Crisps

Delikátní batáty syté oranžové barvy představují skvělou alternativu tradičním chipsům. Snoubí se v nich zemitost sladkých brambor s říznou limetkou a doznívající palčivou chutí chilli. Jsou vhodné také pro vegany.

Obsah: 35g

45 Kč

Složení:

sladké brambory, mořská sůl, RSPO*-certifikovaný palmový olej, rýžová mouka, cukr, sůl, koření, kayenské chilli, sušená cibule, sušený česnek, sušené rajče, přírodní limetková příchuť, sušená petržel, červená paprika, kvasnicový extrakt, paprikový extrakt, řepkový olej.
*Kulatý stůl pro udržitelnou výrobu palmového oleje.

Poznej svého výrobce:

Vznik značky Emily Fruit Crisps je příběhem opravdové lásky. Emily Wong, rodačka z kanadského Toronta, vášnivá cestovatelka a zakladatelka firmy, potkala na jedné ze svých cest životního a posléze i obchodního partnera, Alexe, se kterým dodnes sdílí společnou vášeň pro cestování a dobré a zdravé jídlo. Zamilovali se do sebe a během svých dalších společných dobrodružství po Asii narazili na zcela unikátní metodu zpracování ovoce, při níž je dosaženo jedinečné křupavosti a zároveň ovoce neztrácí nic ze svých cenných a účinných látek. Po návratu domů se oba začali o ovoce aktivně zajímat a vydali se na nelehkou cestu experimentů a testování. Neúnavně ochutnávali nejrůznější druhy a odrůdy jablek, banánů, ananasů i dalšího ovoce ve snaze najít ty nejlepší a nejchutnější, zkrátka kvalitu a chuť bez kompromisů. Po objevení těch pravých typů ovoce se rozhodli své nově nabyté vědomosti využít. Začali tedy sami vyrábět vlastní křupavé ovocné plátky podle asijské receptury. Uvedli je na trh pod značkou Emily Fruit Crisps. Jméno Emily se stalo samotným názvem značky a byl to právě Alex, kdo s názvem přišel a který, jak říká, jméno Emily viděl všude, kam šel. Nevyléčitelný romantik Alex se také zasloužil o milostný vzkaz pro Emily na obalech Emily Fruit Crisps; „Pro Emily, mé sladké jablíčko… Vím, že si můžeš myslet, že mám v hlavě samé banány, ale tyhle lupínky jsem pojmenoval po Tobě, abych Tě mohl vidět, kamkoliv půjdu. Jsou přesně jako Ty, slaďoučké a šťavnaté. S láskou, Alex.“ Do ovocných lupínků Emily se tak každý den nově zamilovávají lidé po celé Anglii, a nyní i mimo ni.

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena