Sdílet
Akce! Gourmet Popcorn Karamel, kokos a chia 80g
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1985 kJ / 476 kcal
Tuky 27,7g
       z toho nasycené 17,0g
Sacharidy 57,0g
       z toho cukry 31,9g
Bílkoviny 4,8g
Sůl 2,5g

Gourmet Popcorn Karamel, kokos a chia 80g

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Skvělá kombinace popcornu a chia semínek! Lahodný požitek z křupnutí popcornu a následně i chia semínek spolu s karamelovo kokosovým  finishem. Zdravé mlsání bez výčitek!
Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty. Je vhodný pro vegetariány.
Smíte ho mlsat jen tak, skvělý je však také jako snack k čaji i kávě.

Obsah: 80 g

79 Kč

-36 Kč

115 Kč

Složení:

kukuřice, cukr, máslo (mléko), strouhaný kokos (12%), kukuřičný sirup, chia semínka (9%). Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam.

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena