Sdílet
Karamelový krém s banánem (Banoffee Pie)
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1655kJ / 397kcal
Tuky 26,5g
       z toho nasycené 15,8g
Sacharidy 41,7g
       z toho cukry 40,2g
Bílkoviny 0,9g
Sůl 0,6g

Karamelový krém s banánem (Banoffee Pie)

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Hedvábný karamelový krém je vyroben z čerstvé smetany de luxe a obohacen o skvělou chuť čerstvého banánového pyré. Dokonalý zážitek  zejména pro milovníky zákusku Banoffee Pie a Banana Split. Jakmile jej ochutnáte, budete stále běhat do kuchyně nořit lžičku do skleničky! Krém je výtečný jako poleva na zmrzlinu, jako ochucovadlo do kávy, krémů a šlehačky. Luxusní je na palačinkách, vaflích a dalších domácích dezertech.
Lahůdka je bez lepku a vhodná pro vegetariány.

Obsah: 230g

189 Kč

Složení: 

smetana (mléko), (47%), zlatý sirup, cukr, banány (7%) (sušené banány, banánové pyré), kokosové mléko, sůl, vanilkový prášek, přírodní banánová příchuť.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam. 

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz