Sdílet
Akce! Koktejlové krekry se sýrem Stilton a brusinkami
  • Vegetarian
    Vegetarian

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1893kJ / 447 kcal
Tuky 7,3g
       z toho nasycené 4,1g
Sacharidy 83,0g
       z toho cukry 4,3g
Vláknina 4,5g
Bílkoviny 13,3g
Sůl 1,44g

Koktejlové krekry se sýrem Stilton a brusinkami

Výrobce: Cradoc´s Savoury Biscuits

Luxusní koktejlové krekry jsou upěčeny dokřupava. Kombinace sladkých brusinek a Stilton, sýra s modrou plísní, se dokonale páruje s víny a sýry. Z krekrů vytvoříte křupavé kanapky a ozdobíte je nejrůznějšími delikatesami. Jsou výborné jako mini koktejlové sendviče nebo i jen tak samotné. Neobsahují žádné umělé konzervanty ani umělé příchutě či barviva. 
Krekry jsou vyrobené v pekárně poháněné solární energií. Neobsahují žádné umělé konzervanty ani umělé příchutě či barviva. Jsou vhodné pro vegetariány.

Obsah: 80 g

64 Kč

-25 Kč

89 Kč

Složení:

obohacená pšeničná mouka (pšeničná mouka (lepek), uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin)), sýr Stilton (mléko), sýr Cheddar (mléko), brusinky (slazené ananasovou šťávou), černý pepř, sůl.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě).
Výrobek může obsahovat stopy celeru, ořechů, sezamových semen. 

Poznej svého výrobce:

Za značkou Cradoc’s Savoury Biscuits založenou v r. 2010 stojí skvěle sehrané rodinné duo, matka s dcerou, Allie a Ella Thomasovi. Úspěch své “milované” značky (Cradoc je welšské chlapecké jméno a znamená “milovaný“) vnímají nejen jako výsledek usilovné práce a píle, kterou věnovali vývoji lahodných koktejlových krekrů, ale především vroucí lásky mezi matkou a dcerou. Tento milostný příběh se odehrává na rodinné farmě v podhůří Brecon Beacons, v jihovýchodním Walesu, kde se výrobky vyrábějí ve vlastní rukodělné pekárně. Při výrobě dámy využívají jen čerstvé suroviny, které si samy pěstují, a další nezbytné ingredience pochází pouze z lokální řemeslné produkce. V krekrech jsou však, jak říkají dámy, ještě i jiné důležité „suroviny“: spousta zpěvu, tance a smíchu, které se do nich „přimíchaly“ v procesu výroby. V současné době dodává Cradoc´s své výtečné krekry do vybraných obchůdků v celé Anglii.

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena