Sdílet
Kořeněný zázvorový punč 750ml

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 221kJ / 52kcal
Tuky 0,19g
       z toho nasycené 0,0g
Sacharidy 13,0g
       z toho cukry 12,9g
       z toho škroby 0,1g
Vláknina 0,5g
Bílkoviny 0,04g
Sůl 0,0g

Kořeněný zázvorový punč 750ml

Výrobce: Gran Stead´s Ginger Co.

Tato chuťová senzace v tekuté formě je lahodnou kombinací vybraného exotického koření a hřejivého zázvoru. Neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervanty. Punč je vhodný pro vegetariány i vegany. Ohřejte jej, vložte do něj ruličku skořice a vychutnejte si dokonalý horký punč, který zahřeje dospělé i děti. Přidejte ho k vašemu oblíbenému drinku a získáte skvěle dochucený koktejl. Nesmí chybět na žádném štědrovečerním stole ani na silvestrovské párty. Užívat si jej však můžete po celý rok. Skvěle chutná i chlazený s ledem. Vyzkoušejte náš tip! Smíchejte kořeněný punč s jablečným džusem v poměru 1:1, ohřejte a podávejte. A když budete mít chuť i náladu, můžete si tuto teplou směs vylepšit kapkou kvalitní brandy.

Obsah: 750 ml

Minimální trvanlivost: 30.09.2021

189 Kč

Složení:

Voda, cukr, pomerančová šťáva, kyselina vinná, zázvor, karamel, přírodní skořicová příchuť, směs koření, paprika. Bez konzervantů a barviv. 

Poznej svého výrobce:

Gran Stead´s (angl. babička Steadová) není jen název na etiketě. Jedná se o skutečnou postavu. Christina Stead, milovaná babička, jejíž unikátní receptura na výrobu zázvorových nápojů se předávala z generace na generaci, se narodila ve vesničce Middleton-in-Teesdale v severní Anglii. Rodiče současných vlastníků značky Gran Stead´s, Chrise a Rosemary Knoxových, recept odkoupili od potomků babi Steadové a začali nápoje vyrábět doma v kuchyni a prodávatje na lokálních farmářských trzích. Když byli příliš staří na to, aby pokračovali, požádal otec Chrise, zda-li by nechtěl v rodinné tradici pokračovat. Chris po dohodě se svou manželkou Rosemary svolil a oba se rozhodli opustit svá tehdejší povolání policisty a pečovatelky o handicapované děti a dále vést rodinný podnik. První roky byly opravdu náročné. Každičký den nápoje vlastnoručně míchali, stáčeli do lahví a zátkovali, aby je pak prodávali na lokálních trzích a dále propagovali. V roce 2003 se přestěhovali do budovy staré mlékárny v Mile Oak Farm v Portslade, kterou zrekonstruovali a dovybavili nákladným výrobním zařízením. Stále se drží původní receptury babi Steadové.
Nápoje neobsahují žádná aditiva ani konzervanty. S rostoucí oblibou Gran Stead´s nápojů se o produkty začali zajímat nejen majitelé menších obchůdků, ale také lokální distributoři. A tak se ze zázvorových drinků mohou těšit lidé po celé Anglii, a nyní i vy. Chris i Rosemary však stále navštěvují farmářské trhy. Přímý kontakt s koncovým zákazníkem je pro ně velmi důležitý a může, jak říkají, leckdy inspirovat. Ostatně tak jako v případě jedné starší dámy, které zázvorový nápoj vrátil vzpomínky na dětství, kdy maminka přidávala zázvor do sirupu z černého rybízu. A tak vznikl nápad na další příchuť do produktové řady značky Gran Stead´s.

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz